Sara James w nowym odcinku “Melliny” w Esce ROCK!

i

Autor: Materiały prasowe Sara James w nowym odcinku "Melliny" Eska ROCK

mellina

Sara James w nowym odcinku “Melliny” w Esce ROCK!

2024-03-28 19:45

W tym tygodniu premierę miał kolejny już odcinek talk show “Mellina” Eski ROCK, którego prowadzącym jest Marcin Meller - historyk, dziennikarz i autor książek. Tym razem gościnią epizodu była wokalistka Sara James, której rozpoznawalność udało się zyskać także na arenie międzynarodowej! O czym opowiedziała w rozmowie z prowadzącym?

Sara James jest jedną z najbardziej obiecujących artystek polskiej i zagranicznej sceny muzycznej oraz laureatką tegorocznego Fryderyka w kategorii debiut fonograficzny. Karierę rozpoczęła trzy lata temu od udziału w czwartej edycji programu “The Voice Kids”, którą udało się jej zwyciężyć. Kolejno została laureatką “Szansy na Sukces”, gdzie wybierano reprezentanta Polski na Eurowizję Junior w 2021 roku. Sara zachwyciła Europę swoim występem i finalnie zajęła w konkursie drugie miejsce. Od tamtej pory kariera młodej wokalistki rozwija się z prędkością światła. Wiosną 2022 roku Sara ogłosiła, że weźmie udział w programie “America’s Got Talent” - po występie w przesłuchaniach otrzymała tzw. złoty przycisk, tym samym zakwalifikowała się do półfinału konkursu, a kolejno zakwalifikowała się do ścisłego finału. Na chwilę obecną Sara James ma na koncie minialbum, zatytułowany “Jak co roku”, który ukazał się w listopadzie 2021 roku. Młoda artystka regularnie wydaje nowe single, przygotowując się do wydania pełnoprawnego, debiutanckiego wydawnictwa.

Sara James: najłatwiej było powiedzieć coś o moim kolorze skóry. Dużo przeżyłam | Mellina

Sara James w “Mellinie” Eski ROCK!

Kiedy Marcin Meller zapytał Sarę, czemu młodzi, polscy wykonawcy dobrze radzą sobie na Eurowizji a starsi, mówiąc delikatnie, nie odnoszą sukcesów, młoda wokalistka otwarcie przyznała, że Eurowizja rządzi się swoimi prawami. W "Mellinie Sara James mówi szczerze o łączeniu życia gwiazdy show-biznesu i nastolatki i przyznaje, że korzysta z pomocy psychologa i terapeuty.

Życie jest ciężkie. Po prostu życie jest ciężkie. Terapia, psycholog zawsze się przyda. To jest bardzo dobre i nie ma się czego bać.

“Mellina” - wyjątkowy talk show w Esce Rock!

Na początku stycznia 2023 roku swoją premierę miał najnowszy projekt Eski Rock. Mowa o wyjątkowym talk show “Mellina”, którego prowadzącym został historyk, dziennikarz radiowy i telewizyjny, pisarz, autor przebojowej powieści sensacyjnej „Czerwona Ziemia” – Marcin Meller. “Mellina” ma postać projektu multimedialnego, który można oglądać w serwisie YouTube na kanale Eski Rock oraz na stronie internetowej eskarock.pl, jak i słuchać jako podcastu w serwisach streamingowych. Nowy program to talk show, jakiego jeszcze nie było! Wyjątkowe studio, wspaniali goście, bezkompromisowe pytania i rozmowy, o których wiadomo jedno - zabraknie w nich polityki! Premiera nowego odcinka ma miejsce w każdy czwartek o godzinie 18:00 na kanale Youtube Eski Rock. Podcast dostępny jest także na Spotify i w środę na antenie Eski Rock o 23:00.

Listen to "MELLINA" on Spreaker.