Pamiętacie ich z Eurowizji. Lordi zapowiadają 7 płyt na 2021 rok!

i

Autor: screen: https://youtu.be/gAh9NRGNhUU

Pamiętacie ich z Eurowizji. Lordi zapowiadają 7 płyt na 2021 rok!

2021-04-07 14:12

Zespół Lordi znany jest wielu osobom z występu na Eurowizji, dzięki któremu pojawiło się więcej rozgłosu. Jak widać, zespół traktuje czas pandemii jako twórczy moment i zapowiada 7 płyt na 2021 rok!

Zespół Lordi może się wielu osobom kojarzyć głównie z Eurowizją, co jest w zasadzie bardzo krzywdzące, ponieważ zespół jest cały czas aktywny. Grupa wykorzystała czas pandemii bardzo kreatywnie, jak twierdzi nagrywając nową muzykę, która zmieści się na 7 albumach!

Co tam w środku gra - Serj Tankian Elasticity

Lordi zapowiadają 7 nowych albumów na 2021 rok

Wszystko zaczęło się 1 kwietnia, gdy zespół opublikował informację, że udostępni 4 nowe albumy. Później zdementowano wiadomość, podając, że to żart na Prima Aprilis, jednak prawda jest jeszcze ciekawsza, bo jak napisał zespół:

Byłoby to szalone, ale niewystarczająco szalone jak na Lordi. W rzeczywistości Lordi wydaje siedem albumów studyjnych. Bez jaj.

Jak dodał frontman zespołu, Mr. Lordi:

Początkowo chciałem wydać 10 albumów, ale wytwórnia powiedziała, że jestem szalony. Ale liczba siedem wydaje się im mniej szalona hahaha. Każdy album będzie brzmiał inaczej, będą w różnych stylach i z różnych fikcyjnych epok. Pięć z tych albumów już mamy nagrane, prace nad szóstym są zaawansowane.

Wszystkie krążki mają pojawić się w Halloween 2021, także pozostaje cierpliwie czekać.

Till Lindemann - tak zmieniał się wokalista Rammstein na przestrzeni lat