Ozzy Osbourne, Sepultura, Megadeth, Ghost staną się bohaterami DC Comics! Rusza specjalna seria komiksów

i

Autor: screen: https://www.instagram.com/p/CKy3tl_FyEz/

Ozzy Osbourne, Sepultura, Megadeth, Ghost staną się bohaterami DC Comics! Rusza specjalna seria komiksów

2021-02-03 10:01

Zespoły metalowe często są inspiracją dla twórców książek i komiksów, jednak teraz pojawić się ma specjalna seria, która zostanie poświęcona gwiazda muzyki rockowej i metalowej! Poznaliśmy pierwsze szczegóły i obrazki.

Świat komiksów i muzyki rockowej co jakiś czas się przecina, a twórcy obrazkowych opowieści dosyć często inspirują się najpopularniejszymi wykonawcami. Tym razem DC Comics postanowiło pójść dalej i zrealizować serię, która będzie poświęcona gwiazdom rocka. Co wiemy o specjalnej serii 'Dark Nights: Death Metal – Band Edition'.

Filmy akcji - TOP 10 filmów trzymających w napięciu

DC Comics zapowiada specjalną serię komiksów, w której pojawią się gwiazdy rocka i metalu

Seria 'Dark Nights: Death Metal – Band Edition' to nowa seria, która zostanie poświęcona takim artystom jak: Ozzy Osbourne, Sepultura, Ghost oraz Megadeth. Każdy zeszyt zostanie poświęcony innemu wykonawcy, a do tego pojawi się sobisty wstęp napisany przez danego artystę i specjalny wywiad. Co miesiąc pojawiać się będzie jeden zeszyt, a będzie ich w sumie siedem, następującej kolejności:

  •  #1: Megadeth
  • #2: Ghost
  • #3: Lacuna Coil
  • #4: Opeth
  • #5: Sepultura
  • #6: Dream Theater
  • #7: Ozzy Osbourne

Pierwszy numer pojawi się w USA w marcu, w Polsce nie poznaliśmy jeszcze dokładnej premiery, jednak wiadomo, że nasz kraj ma dostać specjalny zeszyt. Poniżej możecie zobaczyć jedną z grafik.

Reszta grafik dostępna jest na oficjalnej stronie DC Comics.

Jak przez lata zmieniał się Ozzy Osbourne?