Rob Halford miał zastąpić Ronniego Hamesa Dio w projekcie Heaven & Hell! Czemu nic z tego nie wyszło?

i

Autor: Screen: youtube.com/watch?v=XqmknZNg1yw

Rob Halford miał zastąpić Ronniego Hamesa Dio w projekcie Heaven & Hell! Czemu nic z tego nie wyszło?

2021-02-02 12:01

Historia Black Sabbath jest pełna zawiłości oraz wzlotów i upadków. Nie każdy wie, że do zespołu, który wtedy zmienił nazwę na Heaven and Hell, miał dołączyć Rob Halford. Co stanęło na przeszkodzie?

Historia zespołu Black Sabbath ma wiele różnych etapów, które z pewnością można podzielić na czas z Ozzym i bez niego. Najpopularniejszym czasem zespołu po odejściu Ozzy'ego, jest ten gdy pojawił się Ronnie James Dio i później, gdy grupa grała jako Heaven And Hell. Gdy Ronnie zmarł, zespół miał plan by występować z Robem Halfordem. Co stanęło na przeszkodzie?

Co tam w środku gra? - Black Sabbath

Rob Halford miał występować z projektem Heaven and Hell. Co stanęło na przeszkodzie?

W wywiadzie dla 'Rock Fantasy', Vinny Appice powiedział, że po śmierci Ronniego Jamesa Dio, zespół planował kontynuować projekt Heaven And Hell z Robem Halfordem:

Kiedy Ronnie zmarł rozmawialiśmy o tym, żeby grać z Robem. Rob wyrażał chęć grania z nami, chciał to zrobić. Kiedy spotkaliśmy się na jakimś rozdaniu nagród, powiedział: „Muszę pogadać z Tonym”. Ostatnio wysłałem wiadomość managementowi: „Moglibyśmy z łatwością nagrać razem płytę, nawet nie spotykając się, jak to się dzisiaj robi”.

Być może kiedyś się uda zrealizować tego typu wspólny projekt.

Jak przez lata zmieniał się Ozzy Osbourne?