NOWY SINGIEL I TELEDYSK SMASH INTO PIECES!

i

Autor: Materiały prasowe

NOWY SINGIEL I TELEDYSK SMASH INTO PIECES!

2021-01-26 14:43

Smash Into Pieces to obecnie jedna z najszybciej rozwijających się skandynawskich kapel na polu alternatywnego rocka. Zespół ma na koncie 5 albumów studyjnych, wydał już 22 single, na Spotify liczba odtworzeń utworów kapeli sięga 140 mln, a na YouTube klipy formacji wyświetlano już ponad 65 mln razy.

“…Apocalypse DJ toczy bój, by ostatecznie zniszczyć S4F, diabelski system, który poprzez potężny sygnał nazywany ‘syreną’ kontroluje każdą informację, jaka dociera do ludzi w świecie Arkadii. S4F czyni z nich nieświadomych niewolników, a bitwa trwa nadal….Od czasów wielkiej eksplozji określanej przez Arkadyjczyków mianem Big Bang , która złamała kontrolę nad transmisją S4F, kilku dzielnych obywateli zaczęło się budzić…Ci, którzy się przebudzili, nazywani są “smash heads” i tworzą ruch oporu, a reżim reaguje na to w najbardziej brutalny sposób.Z bezdusznym przywódcą bez twarzy, który przewodzi siłom reżimu, mając do pomocy niewielką liczbę ‘smash heads’ Apoc toczy prawie niemożliwą do wygrania walkę…

Apoc: “Wojna właśnie się rozpoczęła, nadszedł czas, by nasze głosy zostały usłyszane, by POWSTAĆ!” Dołącz do podróży Apocalypse DJ przez świat Arkadii, walcząc z tyranią S4F, historia ta toczy się dalej….”

Co tam w środku gra? - Luxtorpeda

Nowy album Szwedów ukaże się w 2021 roku, zespół zapowiada także liczne koncerty. Potwierdzono już ponad 60 koncertów, wśród których znajduje się też trasa “World Collide Tour”, gdzie kapela występować będzie u boku Evanescence i Within Temptation.