NETFLIX

i

Autor: screen: https://www.youtube.com/watch?v=SqSiUVUvVCE

Netflix powraca do lat 90-tych! Na platformę trafi serial kultowy serial

2020-12-16 13:29

Powrót do lat 90-tych widać w praktycznie każdej dziedzinie życia i zauważył to również Netflix. Streamingowy gigant postanowił dodać do swoich tytułów serial, który królował gdy byliśmy dzieciakami.

Moda na klimat lat 90-tych jest coraz bardziej popularna i widać to w kolekcjach ubrań czy w kontynuacjach filmów. Okazuje się, że dla Netflixa jest to również ciekawa opcja, ponieważ streamingowy gigant postanowił dorzucić do swojej oferty serial, który królował w latach 90-tych.

Zima 2020/21. Seriale telewizyjne, które musicie obejrzeć!

Jezioro Marzeń będzie dostępne na Netflixie! Od kiedy będzie można oglądać?

Premierę serialu 'Dawson’s Creek' (tak brzmi oryginalny tytuł), zaplanowano na 15 stycznia 2021! Serial swoją premierę miał w 1998 roku i doczekał się 6 sezonów, kończąc się w 2003 roku. Serial był kierowany głównie do młodzieży, ponieważ poruszał tematy rozterek związanych z dojrzewaniem. W obsadzie znaleźli się między innymi: James Van Der Beek, Katie Holmes, Joshua Jackson, Michelle Williams, Kerr Smith.

Jak widać, moda na lata 90-te nie słabnie i możliwe, że czeka nas wiele produkcji w wersjach odświeżonych, które swoje lata świetności miały wtedy, gdy byliśmy dzieciakami.