Na zachodzie bez zmian – o czym jest film i gdzie go obejrzeć online?

i

Autor: Reiner Bajo/ materiały prasowe Netflix Na zachodzie bez zmian – o czym jest film i gdzie go obejrzeć online?

„Na zachodzie bez zmian” ma aż 9 nominacji do Oscara. O czym jest film i gdzie go obejrzeć?

2023-01-24 16:26

„Na zachodzie bez zmian” to wojenne widowisko, które powalczy w tym roku o Oscary w najważniejszych kategoriach. O czym opowiada film i gdzie można go obejrzeć?

Oscary 2023 budzą oczywiście silne emocje, a szczególnym zainteresowaniem cieszą się filmy, które zgarnęły najwięcej nominacji. Jednym z nich jest niemiecki „Na zachodzie bez zmian”, który ma szansę na aż 9 wyróżnień. Jego największą konkurencją są „Duchy Inisherin” (również 9 nominacji), oraz „Wszystko wszędzie naraz” z aż 11 wyróżnieniami.

„Na zachodzie bez zmian” – o czym jest film i gdzie go obejrzeć online?

Mam dobre wieści – aby obejrzeć „Na zachodzie bez zmian” nie musicie nawet ruszać się z domu, bowiem film dostępny jest online, a konkretniej w ofercie Netfliksa.

„Na Zachodzie bez zmian” to porywająca opowieść o młodym niemieckim żołnierzu na froncie zachodnim podczas I wojny światowej. Paul i jego towarzysze na własnej skórze doświadczają, jak początkowa euforia wojny przemienia się w desperację i strach, gdy walczą w okopach o swoje życie. Film w reżyserii Edwarda Bergera jest oparty na znanej na całym świecie powieści Ericha Marii Remarque’a pod tym samym tytułem.

Oscary 2023 - kiedy odbędzie się gala?

95. gala rozdania Oscarów odbędzie się w poniedziałek 13 marca 2023 roku, w godzinach 1:00-4:00 czasu polskiego, w słynnym w Dolby Theatre w Los Angeles w Kalifornii. Uroczystość poprowadzi słynny prezenter telewizyjny, Jimmy Kimmel.

Sonda
Czy Oscary są dla Ciebie ważne?
PREQUEL, SEQUEL, SPIN-OFF… Co to jest? O co w tym chodzi? | To Się Kręci #1
Źródło: „Na zachodzie bez zmian” ma aż 9 nominacji do Oscara. O czym jest film i gdzie go obejrzeć?