Modelki wyszły nago na balkon w Dubaju i teraz grozić im może więzienie

i

Autor: screen: https://twitter.com/scott180142

Modelki wyszły nago na balkon w Dubaju i teraz grozić im może więzienie

2021-04-09 11:37

Dubaj kojarzy się z bogactwem, szybkimi samochodami i zdjęciami na Instagramie, gdzie widać piękne modelki w promieniach słońca. Wszystko się zgadza, tylko pewne piękne dziewczyny nie wiedziały chyba, że za nagie wyjście na balkon, czekać je może poważna kara.

Dubaj jest specyficznym miejscem na ziemi, gdzie wszystko jest trochę jak z bajki, z dodatkiem najlepszych filtrów z Instagrama. Jest pięknie, luksusowo, ciepło, są drogie samochody i wszechobecne bogactwo. Wiadomo też, że Dubaj to magnes dla modelek i instagramerek, które chętnie odwiedzają piękne miejsce, by oczywiście pochwalić się tym ze światem. Niestety, grupa ukraińskich modelek może mieć problem za swój nagi incydent na balkonie.

Co tam w środku gra? - Rammstein

Nagie modelki w Dubaju mogą mieć problem. Zdjęcie stało się hitem sieci

Fotografia nagich modelek na balkonie obiegła błyskawicznie sieć, a na Twitterze pojawiło się nawet nagranie z budynku sąsiadującego, z którego było widać niecodzienne zdarzenie. Niby wszystko ok, z tym, że to jednak Dubaj i w konsekwencji panie zostały aresztowane. W oficjalnym oświadczeniu policja poinformowała:

Zatrzymano grupę kobiet, które pojawiły się na nieprzyzwoitym filmie. Takie niedopuszczalne zachowania nie odzwierciedlają wartości i etyki społeczeństwa Emiratów

Dziewczynom grozi do 6 miesięcy więzienia oraz grzywna w wysokości tysiąca funtów. Tak wyglądał niecodzienny pokaz:

Psychotest. Masz apetyt na seks? Kim jesteś w łóżku?

Pytanie 1 z 9
Idealny strój na randkę to?