Miley Cyrus ujawnia gości na płycie z piosenkami Metalliki. Jest spore zaskoczenie

i

Autor: screen: https://youtu.be/Y8JPyb7-nUE

Miley Cyrus ujawnia gości na płycie z piosenkami Metalliki. Jest spore zaskoczenie

2021-01-08 9:52

Miley Cyrus uwielbia zaskakiwać i widać, że tym razem wokalistka postanowiła zrobić wszystko, by pokazać to, jak bardzo lubi eksperymentować z muzyką. Artystka jakiś czas temu zapowiedziała płytę z coverami Metalliki i teraz poznaliśmy pierwsze szczegóły oraz gości.

Miley Cyrus potrafi zaskoczyć fanów rocka, co z resztą udowodniła kilkukrotnie, wykonując numery znanych zespołów na żywo. Swego czasu wokalistka mocno się zarzekała, że nagra album z coverami Metalliki, co pochwalił sam Lars Ulrich. Gdy wszyscy myśleli, że to tylko takie gadanie, Miley udowadnia, że faktycznie taki album pojawi się w sprzedaży! Co najlepsze, pojawią się tam mocni goście.

Co tam w środku gra? - Motorhead

Miley Cyrus ujawnia szczegóły albumu z coverami Metalliki

Jeżeli spodziewaliście się, że krążek z coverami Metalliki to tylko żart, to Miley Cyrus szybko was wyprowadzi z błędu. Album powstaje, trwają nagrania, a na płycie usłyszymy bardzo ciekawych gości.

Jak się okazuje, wokalistka nagrała już cover piosenki 'Nothing Else Matters' i pomógł jej przy tym Elton John. Jak sama mówi:

Jestem bardzo podekscytowana tą współpracą. Andrew Watt zajął się produkcją i jestem z niej mega zadowolona. Elton John, Metallica i ja - uwielbiam, gdy składniki nie do końca do siebie pasują.

Kiedy album pojawi się w sprzedaży? Tego nie wiadomo, jednak wokalistka wspominała kilka razy, że będzie to prawdopodobnie 2021 rok. Warto też dodać, że na albumie pojawi się również Chad Smith, co wiadomo od jakiegoś czasu, jednak dalej wiele osób zaskakuje. Poniżej możecie sprawdzić, jak Miley poradziła sobie z hitem Metalliki na żywo: