Maneskin i Miley Cyrus

i

Autor: Francis Delacroix, Sony Music Group

Miley Cyrus i Maneskin w duecie? Ten szczegół może na to wskazywać

2021-06-04 12:05

Miley Cyrus i Maneskin? To duet idealny dla wielu fanów muzyki pop rock. Okazuje się, że ta współpraca może być możliwa. Wszystko przez jeden szczegół, który dostrzeżono w ich mediach społecznościowych. Czy była gwiazda Disneya i zwycięzcy Konkursu Piosenki Eurowizji 2021 staną razem na scenie?

Miley Cyrus to jedna z największych gwiazd muzyki pop na świecie. Ostatnio inspiruje się muzyką rock. Mieliśmy okazję usłyszeć ją między innymi w coverze do słynnego utworu Zombie. Na jej najnowszej płycie Plastic Hearts można usłyszeć także jej oryginalne piosenki z elementami rocka. Z tego powodu jej fani zaczęli marzyć o współpracy z włoskim zespołem Maneskin. Rockowy zespół, który wygrał Eurowizję 2021, stał się niespodziewaną sensacją na światowym rynku muzycznym. Piosenka Zitti e buoni, z którą triumfowali w Rotterdamie, szybko trafiła na szczyty list przebojów w kilku krajach. Zadebiutowała także na liście magazynu Billboard. Sukces odniosły także inne ich numery - I Wanna Be Your Slave, Coraline oraz cover Beggin. Okazuje się, że piosenka Miley Cyrus i Maneskin nie jest marzeniem niemożliwym do spełniania. Dlaczego?

Eurowizja 2021. Zwycięzca Konkursu Piosenki Eurowizji

Miley Cyrus i Maneskin - plotki o duecie

Damiano David, wokalista zespołu Maneskin, jakiś czas temu został w wywiadzie zapytany o jego wymarzony duet. Wspomniał wtedy, że jego marzeniem jest nagranie piosenki razem z Miley Cyrus. Teraz okazuje się, że jest to możliwe. Miley Cyrus zaobserwowała zespół Maneskin na Instagramie. Fani zaczęli podejrzewać, że oznacza to ich współpracę i zastanawiają się, czy chodzi o nowy utwór, czy może o remix któregoś z hitów Miley lub grupy Maneskin. Czas pokaże, czy plotki o ich współpracy są prawdziwe.

Sonda
Miley Cyrus i Maneskin we wspólnej piosence - czy to dobry pomysł?

Maneskin - kim są, piosenki, członkowie, X Factor

Zespół Maneskin powstał w 2016 roku. W jego skład wchodzą wokalista Damiano David, gitarzyści Victoria De Angelis i Thomas Raggi i perkusista Ethan Torchio. Rok po założeniu Maneskin wystąpili we włoskiej wersji programu X Factor, gdzie zajęli drugie miejsce. Ich najpopularniejsze piosenki to Zitti e buoni, I Wanna Be Your Slave, Coraline, Chosen, Torna a casa, L'altra dimensione i Vent'anni.

Źródło: Miley Cyrus i Maneskin w duecie? Ten szczegół może na to wskazywać