Mel Gibson wyreżyseruje 'Zabójczą broń 5'. Co wiemy o filmie?

i

Autor: screen: https://www.youtube.com/watch?v=PlJknryKpZs

Mel Gibson wyreżyseruje 'Zabójczą broń 5'. Co wiemy o filmie?

2021-11-18 9:57

Seria 'Zabójcza Broń' stała się pewnego rodzaju symbolem filmów kina akcji lat 90-tych. W sieci pojawiły się głosy, które mówią o tym, że planowana jest piąta część cyklu. Faktycznie, produkcja miała zacząć powstawać, jednak zmarł Richard Donner, który był twórcą oryginału. Jego miejsce ma zająć sam Mel Gibson, który zasiądzie na fotelu reżysera.

Seria 'Zabójcza Broń' to pewnego rodzaju symbol kina akcji lat 90-tych. Kultowe role Mela Gibsona i Danny'ego Glovera do dziś są wyznacznikami policyjnych twardzieli w kinie. Po wielu latach od ostatniej części, w sieci pojawiły się informacje, że cykl może wrócić. Faktycznie, napisano koncept filmu i miał go reżyserować autor oryginału, Richard Donner. Niestety, twórca zmarł i projekt stanął pod znakiem zapytania. Okazuje się, że wszystko ma w ręce wziąć Mel Gibson.

Filmy akcji - TOP 10 filmów trzymających w napięciu

Mel Gibson wyreżyseruje 'Zabójczą broń 5'. Co wiemy o filmie?

Jak przekazał serwis Deadline, Mel Gibson miał zdradzić dziennikarzom w Londynie, że zrealizuje 'Zabójczą Broń 5'. Według potwierdzonych informacji z otoczenia aktora, ma on podobno negocjować warunki jako główna gwiazda i reżyser filmu. Produkcja miałaby trafić na HBO Max, jednak nie potwierdzono jeszcze żadnych informacji. Pozostaje cierpliwie czekać i liczyć na to, że film finalnie zostanie zrealizowany. Fanów nie brakuje, a na fali nostalgii związanej z latami 90-tymi, produkcja sprawdziłaby się świetnie.

Sonda
Czy jest sens robić 'Zabójczą broń 5'?