Elvis doczekał się filmu biograficznego! Jest zwiastun [WIDEO]

i

Autor: screen: https://twitter.com/bazluhrmann/status/1460322035381374976

Elvis doczekał się filmu biograficznego! Jest zwiastun [WIDEO]

2021-11-17 11:36

Postać Elvisa Presleya jest tak ikoniczna i monumentalna, że ciężko opisać jego barwne życie i karierę w jednym filmie. Twórcy filmu 'Elvis', postanowili jednak udowodnić, że wszystko jest możliwe i do sieci trafił właśnie trailer filmu biograficznego o kultowym artyście.

Historia Elvisa Presleya była podejmowana kilka razy w różnych filmach, jednak zawsze pozostawał niedosyt, ponieważ ciężko jest opowiedzieć historię artysty w jednej produkcji. Wytwórnia Warner Bros postanowiła podjąć się tego zadania, zapowiadając już jakiś czas temu fabularyzowaną historię Elvisa. Pierwotnie film miał się ukazać w listopadzie 2021 roku, jednak teraz już wiemy, że premiera została przesunięta na 24 czerwca 2022 roku. Na szczęście, do sieci trafił krótki trailer produkcji, który podgrzewa atmosferę.

EskaROCK Live! - Organek - Cały ten fejm

Elvis doczekał się filmu biograficznego! Jest zwiastun [WIDEO]

Reżyser filmu, Baz Luhrmann, pokazał na swoim Twitterze pierwszą krótką zapowiedź filmu. Warto dodać, że jest ona bardzo oszczędna, także atmosfera została odpowiednio podgrzana. Zobaczcie sami:

W obsadzie filmu znaleźli się między innymi: Austin Butler, Tom Hanks, Olivia DeJonge, Dacre Montgomery, Luke Bracey czy Kodi Smit-McPhee.

Sonda
Czy kolejny film o Elvisie jest potrzebny?