Lindemann - Live in Moscow - Blu-ray, DVD, Super deluxe

i

Autor: screen: https://youtu.be/ivpe4ssRYSw

Lindemann - Live in Moscow - Blu-ray, DVD, Super deluxe

2021-05-12 9:45

Koniec współpracy Tilla Lindemanna i Petera Tägtgrena, oznacza też zakończenie działalności projektu Lindemann, a zwieńczeniem będzie koncertowe DVD. Wszystkie szczegóły związane z wydawnictwem, zebraliśmy w jednym miejscu.

Till Lindemann i Peter Tägtgren stworzyli duet, który twórczo był nie do zatrzymania, jednak panowie postanowili zakończyć współpracę i zwieńczeniem wspólnej pracy jest wyjątkowe wydawnictwo koncertowe, które ukaże się w kilku wersjach. Co dokładnie przygotował duet?

Co tam w środku gra? - Rammstein

Lindemann - Live in Moscow - Blu-ray, DVD

Wydawnictwo 'Live in Moscow' ma ukazać się w wersji CD+blu-ray, blu-ray oraz DVD, jednak dla fanów klasycznych wydań też się coś znajdzie, ponieważ koncertówka ma ukazać się także na dwóch winylach. Oczywiście, przy okazji wydawnictwa pojawiły się także specjalne koszulki, które nawiązują do szaty graficznej albumu.

Lindemann - Live in Moscow - super deluxe edition

Dla wszystkich kolekcjonerów wydawnictw Rammstein nie mamy raczej dobrej informacji, opcja super deluxe z dwiema maskami, została wyprzedana w błyskawicznym tempie. Nakład był limitowany do 5 tysięcy sztuk i najprędzej można go teraz kupić w drugim obiegu, jednak cena może być kilkukrotnie wyższa. Jest to standard w przypadku wydawnictw Rammstein, ponieważ cieszą się one ogromnym zainteresowaniem fanów, którzy kolekcjonują wszystko co wydała grupa. 

Premiera albumu Lindemann - Live in Moscow została zaplanowana na 21 maja 2021.

Till Lindemann - tak zmieniał się wokalista Rammstein na przestrzeni lat