Serj Tankian zaśpiewał klasyczną piosenkę ormiańską, wspólnie z uczennicami z Górskiego Karabachu

i

Autor: screen: https://youtu.be/52h4gqLCbQ8

Serj Tankian zaśpiewał klasyczną piosenkę ormiańską, wspólnie z uczennicami z Górskiego Karabachu

2021-05-10 9:57

Serj Tankian jest bardzo zaangażowany w sprawy Armenii i często angażuje się w różne akcje związane z regionem. Niedawno wokalista połączył się wirtualnie z uczennicami z Górskiego Karabachu, by wykonać z nimi pieśń 'Bari Aragil'.

Serj Tankian często udziela się w sprawach Armenii i chętnie bierze udział w różnych akcjach związanych ze swoją ojczyzną. Wokalista dołączył niedawno do uczennic z Górskiego Karabachu, by wykonać z nimi tradycyjną pieśń ormiańską. Co ciekawe, Serj nie był pierwszym artysta, który to zrobił.

Co tam w środku gra - Serj Tankian Elasticity

Serj Tankian zaśpiewał z uczennicami z Górskiego Karabachu [WIDEO]

Serj wziął udział w wirtualnej akcji pod hasłem 'Hope For Armenia', w której wcześniej udział brali między innymi Cher i Kim Kardashian. Serj wykonał z uczennicami pieśń 'Bari Aragil', a efektu możecie posłuchać poniżej:

To nie pierwszy raz, gdy Serj wykonuje ten numer na żywo, wcześniej wokalista zaśpiewał ten utwór razem ze swoim ojcem Khatchadourem Tankianiem.

Przypomnijmy, że niedawno pojawiła się EPka Serja, która zawiera numery dedykowane na nową płytę SOAD. Album 'Elasticity' ukazał się w wersji CD i opcji winylowej.

System Of A Down w różnych momentach kariery. Tak zmieniał się zespół (GALERIA)