Till Lindemann zaprezentował alternatywną wersję rosyjskiego singla

i

Autor: screen: https://youtu.be/EZOVpZ7UOCc

Till Lindemann zaprezentował alternatywną wersję rosyjskiego singla

2021-05-10 9:22

Po świetnie przyjętych albumach solowych i wspólnym singlu z Davidem Garrettem, przyszedł czas na nowe wyzwania. Jakiś czas temu, w sieci pojawił się nowy utwór Tilla Lindemanna, który został nagrany w 100% po rosyjsku, a teraz lider Rammstein zaprezentował alternatywną wersję klipu.

Till Lindemann jest artystą, który lubi zaskakiwać swoich fanów, co można było zauważyć już przy okazji płyt zespołu Rammstein czy projektu Lindemann. Po świetnie przyjętych krążkach solowych, Till zaangażował się we współpracę z Davidem Garrettem, jednak to nie koniec niespodzianek. Jakiś czas temu, w sieci pojawiła się rosyjska piosenka, którą wykonał wokalista, a teraz doczekaliśmy się alternatywnej wersji teledysku.

Co tam w środku gra? - Rammstein

Till Lindemann spaceruje po Państwowym Muzeum Ermitażu w Sankt Petersburgu. Wszystko na potrzeby nowego klipu

W nowej wersji klipu, możemy zobaczyć Tilla, który przechadza się po Państwowym Muzeum Ermitażu w Sankt Petersburgu, dzięki czemu wszystko zostało ubrane w bardzo ładne kolory. Piosenka otrzymała też inną aranżację i warto pamiętać, że jest to numer nagrany na potrzeby filmu 'Dewiatajew' i raczej nie zapowiada pełnego krążka. Zobaczcie Tilla w innym wcieleniu:

Till Lindemann - tak zmieniał się wokalista Rammstein na przestrzeni lat