Kultowy przebój Aerosmith miała zaśpiewać kobieta! Wyobrażacie sobie to bez Stevena Tylera?

i

Autor: screen: https://youtu.be/JkK8g6FMEXE

Kultowy przebój Aerosmith miała zaśpiewać kobieta! Wyobrażacie sobie to bez Stevena Tylera?

2021-02-11 7:57

Zespół Aerosmith ma na swoim koncie takie hity, które już dawno stały się prawdziwymi hymnami pokoleń. Okazuje się, że jeden z legendarnych kawałków zespołu mógł zostać zaśpiewany przez kobietę.

Aerosmith mają na swoim koncie numery, które z biegiem lat stały się nie tylko hitami, ale także hymnami pokolenia. Okazuje się, że jeden z wielkich numerów grupy, mógł zostać zaśpiewany przez kobietę! Co się stało, że jednak Steven Tyler zaśpiewał w utworze?

Co tam w środku gra? Keith Richards

Wielki hit Aerosmith mógł zostać zaśpiewany przez kobietę. Jak wyglądała historia?

'I Don’t Want To Miss A Thing', to jeden z największych hitów Aerosmith, który promował film 'Armageddon'. Jak się okazuje, autorka piosenki Diane Warren nie spodziewała się, kto będzie wykonywał jej numer. W wywiadzie dla 'Rolling Stone', kobieta opowiedziała o całej sytuacji:

Pokazali mi końcówkę filmu, wróciłam do domu i napisałam piosenkę. Nawet za milion lat nie spodziewałam się, że zaśpiewa ją Aerosmith. Myślałam, że zaśpiewa ją jakaś kobieta, ale Steven Tyler sprawia, że ta piosenka jest o wiele mocniejsza. Zadziałało pokazanie jego wrażliwej strony. Pamiętam, że jak usłyszałam ją po raz pierwszy to dosłownie spadłam z krzesła, taka była dobra.

Jak przez lata zmieniał się Ozzy Osbourne?