Książe w Nowym Jorku 2 - jest pełny zwiastun kontynuacji kultowej komedii

i

Autor: screen: https://youtu.be/2nFPHhCzGO8

Książe w Nowym Jorku 2 - jest pełny zwiastun kontynuacji kultowej komedii

2021-02-04 9:09

Kontynuacja 'Księcia w Nowym Jorku' jest wyczekiwana przez wielu widzów. Po kilku zawirowaniach i przełożeniu premiery, w końcu możemy zobaczyć drugi, pełny zwiastun produkcji!

Książe w Nowy Jorku to film, który święcił swoje triumfy pod koniec lat 80-tych. Od kilku lat mówiło się o kontynuacji opowieści i po kilku zawirowaniach, mamy w końcu oficjalne potwierdzenie. W sieci pojawił się jakiś czas temu pierwszy zwiastun 'Księcia w Nowym Jorku 2', jednak teraz otrzymaliśmy pierwszy, pełny zwiastun filmu.

Kinowe hity, które trafią do internetu. Te filmy musisz obejrzeć! #zostańwdomu

Książe w Nowym Jorku 2 - pełny TRAILER już w sieci [WIDEO]

O kontynuacji wiemy tyle, że na ekranie zobaczymy wszystkich aktorów, którzy pojawili się w pierwszej odsłonie! Informacja świetna, tym bardziej, że po tylu latach, mogło być ciężko by wszystkich namówić na powrót. W filmie zobaczymy przygody Akeema i jego przyjaciela Semmiego, którzy wracają do USA, by odnaleźć zaginionego syna Akeema.

Zapewni to ciągłość rodu, ponieważ syn ma przejąć tron po umierającym królu. Zadanie nie będzie łatwe, a jak się łatwo domyślić, panowie znowu trafią do słynnego zakładu fryzjerskiego, gdzie wszystkiego można się dowiedzieć. Poniżej możecie zobaczyć pełny zwiastun produkcji:

Film będzie można zobaczyć na platformie Amazon Prime już 5 marca 2021! Nie wiadomo, czy film trafi w ogóle do kin.

Sonda
Czy byłeś kiedyś w Hollywood?