Jared Leto zgubił swojego Oscara. Aktor od trzech lat nie może znaleźć statuetki

i

Autor: screen: https://youtu.be/VCtch3DzLRs

Jared Leto zgubił swojego Oscara. Aktor od trzech lat nie może znaleźć statuetki

2021-02-02 10:58

Jared Leto jest jednym z tych aktorów, który potrafi zmienić się całkowicie dla roli, co zostało docenione Oscarem. Okazuje się, że aktor zgubił swoją statuetkę i nie wie gdzie się znajduje.

Jared Leto to jeden z tych aktorów, który potrafi się zmienić do roli tak, że czesto trudno poznać go na ekranie. Tak było w filmie 'Witaj w klubie', za który aktor otrzymał Oscara. Najgorsze jednak jest to, że aktor nie wie gdzie znajduje się jego statuetka.

Filmy akcji - TOP 10 filmów trzymających w napięciu

Jared Leto zgubił Oscara i nie wie gdzie znajduje się statuetka

W programie 'The Late Late Show with James Corden', Jared Leto wyznał, że nie wie gdzie znajduje się jego Oscar za role w filmie 'Witaj w klubie':

Dowiedziałem się ostatnio, że Oscar zgubił się jakieś 3 lata temu. Nie wiedziałem. Chyba nikt mi o tym nie chciał powiedzieć. Przeprowadzałem się do innego domu w LA i w trakcie przeprowadzki magicznie zniknął. Wszyscy domownicy go szukali. Mam nadzieję, że jest w dobrych rękach. 

Czy aktor ma pomysł, gzie może znajdować się statuetka? Są pewne podejrzenia:

Istnieje spora możliwość, że ma go ktoś inny. To taka rzecz, której raczej przypadkiem nie wywalasz do śmieci. Mam nadzieję, że ten ktoś się o niego troszczy. Pamiętam, że jak go dostałem, to podawałem go innym - Oscar był tak podrapany i zniszczony, że mam nadzieję, że ktoś się nim odpowiednio zajmuje.

Być może Jared dostanie kolejną statuetkę i nie będzie musiał się martwić o tą zgubioną. Pozostaje tylko czekać na nowe role.

Sonda
Który z polskich aktorów jest najseksowniejszy?