Kosmiczny mecz 2 - pojawił się pierwszy fragment wideo! Co wiemy o kontynuacji?

i

Autor: screen: https://twitter.com/TheNBACentral

Kosmiczny mecz 2 - pojawił się pierwszy fragment wideo! Co wiemy o kontynuacji?

2021-01-19 11:30

Kosmiczny mecz to animacja, która dla wielu jest bardzo ważna i darzą ją ogromnym sentymentem. Od jakiegoś czasu wiemy, że powstanie kontynuacja, a teraz możemy zobaczyć pierwszy mały zwiastun.

Kosmiczny mecz to animacja, która z biegiem lat obrosła legendą i stała się kultowa dla kilku pokoleń miłośników koszykówki oraz Królika Bugsa. Po 25 latach od premiery, wiemy, że powstanie kontynuacja, a główną postacią, która zagra z animowanymi postaciami będzie LeBron James. W końcu otrzymaliśmy pierwszą zajawkę i poznaliśmy tytuł oraz datę premiery.

Seriale, które warto teraz nadrobić: #zostańwdomu

Kosmiczny mecz 2 - mamy pierwsze szczegóły kontynuacji

Wszystko zostało ujawnione w filmie zapowiadającym produkcje Warner Bros na HBO Max. Film będzie nosił tytuł 'Kosmiczny Mecz: Nowe dziedzictwo', a jego premiera została zaplanowana na 16 lipca 2021. Produkcja ma nie być ścisłą kontynuacją, a czymś w rodzaju historii opowiedzianej na nowo. Jak prezentuje się krótka zajawka? Możecie zobaczyć poniżej:

Pozostaje cierpliwie czekać do premiery, być może druga odsłona 'Kosmicznego meczu' okaże się równie dobra co ta z lat 90-tych.

System Of A Down w różnych momentach kariery. Tak zmieniał się zespół (GALERIA)