Matrix 4 - ujawniono tytuł i datę premiery! Jest też pierwsza zapowiedź wideo

i

Autor: screen: https://twitter.com/wbpictures/status/1350505025135525888

Matrix 4 - ujawniono tytuł i datę premiery! Jest też pierwsza zapowiedź wideo

2021-01-19 10:34

Matrix 4 jest jedną z najbardziej wyczekiwanych premier 2021 roku, jednak mało cokolwiek wiadomo o fabule. Dzięki HBO Max, dowiedzieliśmy się czegoś więcej na temat filmu, a przede wszystkim dowiedzieliśmy się czegoś o tytule. To wszystko naprowadza na to, w którą stronę pójdzie film.

Matrix 4 to film, który wywołuje wiele emocji jeszcze przed premierą, a wciąż mało o nim wiadomo. Wygląda na to, że w końcu coś więcej zostało ujawnione i to dzięki HBO Max, które przekazało informacje na temat nowości. Poznaliśmy tytuł filmu i datę premiery oraz pierwszą zajawkę.

Zima 2020/21. Seriale telewizyjne, które musicie obejrzeć!

Matrix 4 - poznaliśmy pierwsze szczegóły filmu. Jaki jest tytuł kontynuacji?

Platforma HBO Max postanowiła przedstawić zapowiedzi nowych filmów wytwórni Warner Bros, dzięki czemu dostaliśmy zajawkę nowego 'Matrixa'. Jak się okazuje, film będzie nosił nazwę 'Matrix', a jego premiera została zaplanowana na 22 grudnia 2021 i w USA odbędzie się ona jednocześnie w kinach i na platformie HBO Max

Tytuł produkcji może naprowadzać na to, co zobaczymy w filmie, ponieważ od jakiegoś czasu mówi się o tym, że będzie to pewnego rodzaju restart serii. Co dokładnie zobaczymy? Wszystko stanie się jasne w grudniu, poniżej możecie zobaczyć krótką zapowiedź od HBO Max.