James Bond

i

Autor: Forum Film Poland

Kobieta zostanie nowym Bondem? Producenta serii odpowiada

2021-12-10 12:29

Historia Jamesa Bonda, to zawsze historia silnego faceta, który jest na usługach Jej Królewskiej Mości. Coraz częściej mówi się o tym, że w roli agenta 007 mogłaby pojawić się kobieta. Czy jest faktycznie taka szansa? O tym opowiedziała producentka serii.

James Bond to prawdziwa ikona klasycznego kina akcji, jednak takie z klasą. Od lat w rolę Bonda wciela się plejada aktorów, którzy pokazują postać Agenta 007 z innej strony. Od jakiegoś czasu pojawią się informację, że w postać Bonda mogłaby się wcielić kobieta. Ile w tym prawdy? Na to zagadnienie postanowiła odpowiedzieć producenta serii.

Co tam w środku gra? Nirvana

Kobieta zostanie nowym Bondem? Producenta serii odpowiada

Barbara Broccoli w wywiadzie dla 'The Hollywood Reporter' powiedziała:

Myślę, że będzie to jednak mężczyzna. Nie uważam, aby kobieta powinna grać Jamesa Bonda. Uważam, że powinniśmy tworzyć postacie dla kobiet, a nie kazać im odgrywać role męskie. Ważne jest dla mnie, abyśmy kręcili filmy o kobietach dla kobiet.

Jest jednak jeden warunek dla nowego aktora, który wcieli się w Bonda, musi mieć pochodzenie brytyjskie. Poszukiwania nowej osoby do tej roli, mają rozpocząć się w przyszłym roku.

Sonda
Czy kobieta powinna zostać Bondem?