Jessica Alba

i

Autor: MICHAEL TRAN/AFP/East News

POWROTY PRZED KAMERĘ

Jessica Alba ma już dość siedzenia w domu. Aktorka wraca na ekrany po kilkuletniej przerwie

2024-05-24 14:25

Kiedyś była niezwykle aktywna w branży, później oglądaliśmy ją coraz rzadziej, aż wreszcie zafundowała sobie solidną przerwę od aktorstwa. Jessica Alba to aktorka, której nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Zdaje się jednak, że gwiazda zatęskniła za planem filmowym, bo już za chwilę będziemy mogli ją podziwiać w najnowszej produkcji od Netfliksa! Jest nawet zwiastun.

Jessica Alba ma na swoim koncie wiele ciekawych i niezwykle popularnych kreacji. Po głównej roli w filmie "Cień Anioła" i nominacji do Złotego Globa jej kariera poszybowała momentalnie ku górze, a nowe propozycje wysypywały się z rękawa na każdym kroku. Przypomnijmy, że grała też w "Sin City - Miasto grzechu", "Honey", "Błękitnej głębi", "Fantastycznej czwórce", czy "Facecie pełnym uroku". Jej karierę zamyka emitowany od 2019 roku serial "L.A.'s Finest". Po zdjęciach do tej produkcji aktorka zdecydowała się jednak na przerwę. Kiedy zdaje się, że wszyscy o niej zaczęli zapominać, tak teraz wchodzi cała na biało i wszystko wskazuje na to, że wraca do grania na dobre. Jedna z nadchodzących produkcji pojawi się jeszcze latem 2024 roku!

Wszystko na ekranie to ściema. Niewidoczne efekty komputerowe w filmach| To Się Kręci #34

Jessica Alba wraca po 5 latach. "Weteranka" odkurzy jej karierę?

Jessica Alba gwiazdą filmu akcji na Netfliksie! Aktorka wraca po przerwie jako zdolna komandos w filmie "Weteranka". To amerykański akcyjniak opowiadający o kobiecie (Jessica Alba), która przejmuje bar swojego ojca po jego nagłej śmierci i szybko ściera się z brutalnym gangiem, który w jej miasteczku rozstawia wszystkich po kątach. Film wyreżyserowała Mouly Surya, a scenariusz napisali John Brancato, Josh Olson i Halley Gross. Obsada zapowiada się ciekawie, bo w nadchodzącym tytule zagrają także Mark Webber, Tone Bell, Jake Weary, Gabriel Basso i Anthony Michael Hall.

To pierwsza rola w pełnometrażowej produkcji po kilkuletniej przerwie. Jak tym razem przyjmie się kolejny film z udziałem Alby? Przekonamy się wkrótce. "Weteranka" pojawi się na Netflix już 21 czerwca 2024 roku. Poniżej udostępniamy oficjalny zwiastun.

Źródło: Jessica Alba ma już dość siedzenia w domu. Aktorka wraca na ekrany po kilkuletniej przerwie