Jack Black wyskoczył w samych kąpielówkach i udawał Thora. Zobaczcie zabawne wideo

i

Autor: screen: https://www.youtube.com/watch?v=ZKD2fkB8ZS8&ab

Jack Black wyskoczył w samych kąpielówkach i udawał Thora. Zobaczcie zabawne wideo

2021-02-09 10:18

Jack Black to jedna z tych postaci w świecie rocka, która ma do siebie ogromny dystans i wygląda na to, że z biegiem lat się to w ogóle nie zmienia. Rockman postanowił uczcić 10 lat występów Chrisa Hemswortha w roli Thora.

O Jacku Blacku można powiedzieć wiele, jednak coś co nie zmienia się od lat, to ogromny dystans artysty, który jest dosłownie zaraźliwy. Tym razem, muzyk postanowił pojawić się w niecodziennym stroju, świętując 10 lat występów Chris Hemswortha w roli Thora. Uczczenie tego faktu nie mogło być jednak zwyczajne.

Jack Black świętuje 10 lat obecności Chrisa Hemswortha w MCU

Jak świętować obecność danego aktora w swoim ulubionym uniwersum? Sposobów jest kilka, jednak Jack Black wybrał ten wydaje się najlepszy, czyli przebrać się za ulubioną postać. Jak wiadomo, Jack ma mega dystans do siebie i bieganie półnagim nie jest w sumie niczym strasznym, a wiadomo, że trzeba uczcić 10 lat występów aktora w roli Thora! Nie przedłużając, zobaczcie jak Jack biega po mieście, będąc Thorem:

Co tam w środku gra? - Black Sabbath

Jedno jest pewne, takiej ilości dystansu jak ma Jack, brakuje wielu osobom. Dobrze, że w tych trudnych czasach, można liczyć na coś pozytywnego, jak widać Jack nie zawodzi.