Gwiazdor Matrixa nie rozumie filmu! Podobno tylko Lana Wachowski i Keanu Reeves wiedzą o co chodzi w fabule

i

Autor: screen: https://youtu.be/Vy7RaQUmOzE

Gwiazdor Matrixa nie rozumie filmu! Podobno tylko Lana Wachowski i Keanu Reeves wiedzą o co chodzi w fabule

2021-01-22 10:06

Matrix 4, to produkcja, która wzbudza wiele emocji, jednak nikt nie wie o co będzie chodzić w kontynuacji kultowej trylogii. Okazuje się, że jeden z głównych aktorów też nie wie o co chodzi w filmie. Jak podkreślił, są tylko dwie osoby, które rozumieją fabułę.

Matrix 4 to produkcja, która jeszcze nie otrzymała oficjalnego zwiastuna, a już budzi wiele emocji i pewnym jest, że będzie to hit frekwencyjny, o ile oczywiście zostaną otwarte kina. Fabuła budzi wiele emocji, zwłaszcza, że fani zastanawiają się, jak zostanie to poprowadzone po wydarzeniach z trzeciej części. Okazuje się, że nawet jeden z głównych aktorów nie wie o co chodzi w filmie.

Zima 2020/21. Seriale telewizyjne, które musicie obejrzeć!

O co chodzi w Matrixie 4? Tego nie wie nawet jeden z głównych aktorów

Yahya Abdul-Mateen II ma wcielić się w jedną z głównych ról w Matrixie, jednak jak sam przyznał, nie rozumie o co chodzi w nowym Matrixie. Okazuje się, że jedynymi osobami, które wiedzą o co chodzi w flmie, jest Lana Wachowski i Keanu Reeves. W rozmowie z 'Variety', aktor stwierdził: 

Nikt nie rozumie "Matriksa" poza Keanu Reevesem i Laną Wachowski. (...) Grałem, ucząc się znajdować sens i potem to testowałem. Jeśli nikt Ci nic nie mówi, po prostu ufasz, że zrobiłeś to dobrze.

Jak widać wszystko jest owiane aurą tajemniczości i tak pewnie zostanie do premiery, która została zaplanowana na 22 grudnia 2021.

Till Lindemann - tak zmieniał się wokalista Rammstein na przestrzeni lat