Gilby Clark wspomniał wprowadzenie Guns N' Roses do Rock’n’Roll Hall Of Fame. Nie było to wesołe

i

Autor: screen: https://youtu.be/QSHCbg8HmC8

Gilby Clark wspomniał wprowadzenie Guns N' Roses do Rock’n’Roll Hall Of Fame. Nie było to wesołe

2021-04-16 11:07

Wprowadzenie Guns N' Roses do Rock'n'nRoll Hall Of Fame do dzisiaj budzi sporo kontrowersji i trudno się dziwić, ponieważ nie przypominało to klasycznego wprowadzenia do słynnej hali. Gilby Clark wspomniał, jak wyglądał ten dziwny dzień.

Gdy Guns N' Roses zostali przyjęci do Rock'n'Roll Hall Of Fame w 2012 roku, wszystko odbyło się w atmosferze kontrowersji. Na galę nie przybyli Axl Rose oraz Izzy Stradlin, a skład uzupełniony został przez Gilby’ego Clarke’a i Mylesa Kennedy’ego. Jak Gilby wspomina tamten wyjątkowy dzień, który bądź co bądź był dosyć dziwny?

Co tam w środku gra? Black Sabbath - VOL. 4

Gilby Clark wspomniał dzień wprowadzenia Guns N' Roses do Rock'n'Roll Hall Of Fame

W wywiadzie dla 'Hangin & Bangin' Gilby Clarke wspomniał dzień koncertu, o którym dowiedział się w zasadzie dzień przed wydarzeniem:

Dwa dni przed występem Duff do mnie zadzwonił i powiedział: „Zamierzamy zagrać”. Odparłem: „Fajnie, ale kto zagra? Myślałem, że Axla i Izzy’ego nie będzie”. Odparł: „Nie będzie ich, ale chcemy coś zrobić. Wpadniesz?”. Polecieliśmy więc z żoną i zagraliśmy. Ćwiczyliśmy o trzeciej nad ranem w dniu występu, bo dzień wcześniej Duff grał w Cleveland ze swoim zespołem i mogliśmy ćwiczyć dopiero po jego koncercie.

Nagranie z koncertu możecie zobaczyć poniżej:

Muzycy, którzy nagrali nowe płyty podczas kwarantanny