Dave Lombardo wyjaśnił, jaka była tajemnica sukcesu Slayera

i

Autor: screen: https://www.youtube.com/watch?v=hSiaV4i8HIs

Dave Lombardo wyjaśnił, jaka była tajemnica sukcesu Slayera

2021-04-15 11:16

Zespół Slayer zakończył działalność w 2019 roku i wygląda na to, że nie ma żadnych szans na reaktywację. Dave Lombardo wypowiedział się na temat zespołu, mówiąc o tym, jaka była tajemnica sukcesu zespołu?

Zespół Slayer zakończył działalność w 2019 roku i wszystko wskazuje na to, że to definitywny koniec wielkiej legendy. Niestety podczas ostatnich koncertów, na pozycji perkusisty nie pojawił się Dave Lombardo, który od kilku lat jest w nienajlepszych stosunkach z resztą grupy. Perkusista postanowił jednak wypowiedzieć się na temat Slayera, mówiąc o tym, jaka była tajemnica sukcesu grupy.

Co tam w środku gra? Black Sabbath - VOL. 4

Dlaczego Slayer odniósł taki sukces? Dave Lombardo powiedział jak to widzi

W wywiadzie dla 'MoshTalks Cover Stories' Dave powiedział, jak zawsze postrzegał sukces Slayera:

Gdyby internet istniał, kiedy wydawaliśmy debiutancką płytę, zostalibyśmy zniszczeni. Dzisiaj musisz mieć podejście, jakie my mieliśmy wtedy – nic nas nie obchodziło. Uważaliśmy, że nasza muzyka jest ciężka, brutalna, złowieszcza i mroczna. To nas czyniło szczęśliwymi. Rzeczy, których słuchaliśmy podnosiły nam poprzeczkę. Mówiliśmy sobie: „Dobra, musimy zrobić coś równie dobrego, albo lepszego”. Muzycy i zespoły powinny słuchać siebie, a nie kogoś innego. A druga sprawa, jeśli jakiś zespół myśli „o nie, nasi fani tego nie zrozumieją, bo nasi fani chcą, żebyśmy grali tylko w tym stylu” to nie będzie się rozwijał. Popadnie w stagnację. Nigdy się nie rozwiniesz, jeśli nie będziesz próbował nowych rzeczy.

System Of A Down w różnych momentach kariery. Tak zmieniał się zespół (GALERIA)