Phil Towle uratował Metallikę w kryzysie w 2001 roku. Jak reagują na niego fani zespołu?

i

Autor: screen: https://youtu.be/JhWfrtIPZjk

Phil Towle uratował Metallikę w kryzysie w 2001 roku. Jak reagują na niego fani zespołu?

2021-04-15 9:48

Metallica na początku lat 2000 była w ogromnym dołku i można powiedzieć, że niewiele brakowało, a zespół kompletnie by się rozpadł. Sytuację uratował Phil Towle, który w filmie 'Some Kind Of Monster' był pokazany dosyć kontrowersyjnie. Jak dzisiaj reagują na niego fani Metalliki?

Na początku lat 2000, Metallica była w ogromnym dołku i niewiele brakowało, aby zespół się rozpadł. Wynikało to z pogłębiającej się choroby alkoholowej Jamesa Hetfielda, braku porozumienia w sprawie kierunku zespołu i tego, że dosłownie przed chwilą odszedł Jason Newsted. To właśnie wtedy powstał film 'Some Kind Of Monster', który pokazał zespół bez cenzury, w zasadzie tak jak nigdy wcześniej. W produkcji ważną postacią był terapeuta/coach Phil Towle, który naprawiał stosunki personalne w zespole. W filmie Phil został pokazany nie do końca pozytywnie, jak dziś reagują na niego fani zespołu?

Co tam w środku gra? - Motorhead

Jak fani Metalliki reagują na Phila Towle’a, któy był terapeutą zespołu?

W wywiadzie dla 'Speak N’ Destroy' Towle opowiedział, jak reagują na niego fani grupy:

Ludzie, którzy są na mnie wkurzeni przez film, a pewnie jest ich wiele, raczej mnie nie zaczepiają. Nie przypominam sobie, żebym został bezpośrednio zaatakowany. Ale zaczepiają mnie ludzie, którzy zadają pytania i chcą mi podziękować za to, że byłem częścią tego procesu.

Przypomnijmy, że Metallica obecnie pracuje nad nowym albumem, który ma się ukazać wkrótce.

Muzycy, którzy nagrali nowe płyty podczas kwarantanny