Comedy Club

i

Autor: Materiały prasowe Comedy Central Krzysztof Jahns

Finał dziewiątego sezonu „Comedy Club”. Nie przegap ostatniego odcinka!

2023-06-09 9:24

Dziewiąty sezon „Comedy Club” dobiega końca. W 13 odcinkach programu 29 stand-uperów zapewniło widzom Comedy Central ponad 260 minut śmiechu! Bilans końcowy to świetne samopoczucie, mnóstwo spalonych kalorii i dłuższe życie! W tę niedzielę czekają na nas ostatnie zabiegi rozweselające w wykonaniu komików, którzy operują humorem jak nikt inny w Polsce. Sezon zamkną występy Damiana Usewicza, Krzysztofa Jahnsa i Macieja Adamczyka.

Damian Usewicz skupi się na życiu erotycznym w długoletnim związku. Zachęci publiczność do refleksji – jakie mamy zwyczaje, hasła lub znaki specjalne, ale też wymówki? O czym świadczy długość regeneracji między zbliżeniami?

W finałowym odcinku nie może zabraknąć niespodzianki. Do ekipy „Comedy Club” dołącza kolejny artysta – Krzysztof Jahns. Zgodnie z zapowiedzią prowadzącego Rafała Rutkowskiego to facet-marzenie każdej teściowej – zabawny, przystojny i nawet sprząta w miejscach, gdzie nie zaglądają goście!

ZOBACZ TAKŻE: Comedy Club - najlepsi polscy komicy operują humorem na antenie Comedy Central

Comedy Club

i

Autor: Materiały prasowe Comedy Central Maciej Adamczyk

Maciek Adamczyk opowie o sekrecie swoich bujnych włosów à la Wodecki. Wróci też do czasów pierwszych telefonów komórkowych. Dla wielu będzie to nostalgiczne wspomnienie o 160-znakowych SMS-ach i rozpikselowanych zdjęciach.  

Comedy Club

i

Autor: Materiały prasowe Comedy Central Damian Usewicz

Ostatni odcinek dziewiątego sezonu „Comedy Club” w niedzielę o godz. 22:00 na antenie Comedy Central.