Emily w Paryżu kolekcja

i

Autor: Materiały prasowe

"Emily w Paryżu" - limitowana kolekcja damskiej odzieży inspirowana serialem już dostępna w sklepach Sinsay

2024-02-13 12:25

W oczekiwaniu na 4. sezon Emily w Paryżu, Paramount we współpracy z siecią Sinsay przygotował licencjonowaną kolekcję damskiej odzieży inspirowaną serialem. Limitowane produkty w paryskim stylu już pojawiły się w sprzedaży i są idealną propozycją na Walentynki!

Kolekcja inspirowana Emily w Paryżu przywodzi na myśl atmosferę swobodnego śniadania w prawdziwie francuskim stylu. W jej skład wchodzą produkty takie jak piżama, klapki oraz aksamitne akcesoria. Jest to zestaw, w którym fani serialu mogliby zobaczyć bohaterkę podczas spokojnego poranka.

Elegancki, delikatny szlafrok wprowadza paryską atmosferę, a wygodny t-shirt pozwala poczuć się swobodnie i komfortowo. Dopasowane skarpetki i klapki są dopełnieniem stylizacji, która jest idealna aby rozkoszować się świeżym croissantem i aromatyczną kawą!

"Berlin" i "Dom z papieru" to nie wszystko! Najlepsze role PEDRO ALONSO | To Się Kręci #28

Kolekcja Emily w Paryżu dostępna jest zarówno w stacjonarnych sklepach Sinsay, jak i w sprzedaży internetowej oraz w aplikacji Sinsay do wyczerpania zapasów.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej sinsay oraz oficjalnych kanałach społecznościowych Sinsay na Facebooku, Instagramie oraz TikToku.

Emily w Paryżu kolekcja

i

Autor: Materiały prasowe
Emily w Paryżu kolekcja

i

Autor: Materiały prasowe
Emily w Paryżu kolekcja

i

Autor: Materiały prasowe