Dom z papieru - zwiastun drugiej części ostatniego sezonu jest już w sieci [WIDEO]

i

Autor: Materiały prasowe

Dom z papieru -TRAILER. Profesor popełni największy błąd w swoim życiu

2021-11-05 11:06

Zostało tylko 30 dni zanim świat odkryje losy Profesora (Álvaro Morte) i jego gangu. Netflix ujawnił oficjalny zwiastun drugiej części piątego sezonu "Domu z papieru" - pięciu odcinków, które zakończą opowieść o największym napadzie w historii.

Wróg nadal czai się w Banku Hiszpanii, ranny, ale równie niebezpieczny jak zawsze. W obliczu najczarniejszej godziny i największego wyzwania, gang opracowuje śmiały plan wydobycia złota tak, by nikt tego nie zauważył. Co gorsza, Profesor popełnia największy błąd swojego życia. Tak w skrócie można opisać to, co zobaczymy w drugiej części finałowego sezonu.

Filmy akcji - TOP 10 filmów trzymających w napięciu

Dom z papieru - finałowy sezon otrzymał zwiastun

W obsadzie finału 'Domu z papieru', znaleźli się: Álvaro Morte, Itziar Ituño, Pedro Alonso, Miguel Herrán, Jaime Lorente, Esther Acebo, Enrique Arce, Darko Peric, Hovik Keuchkerian, Luka Peros, Belén Cuesta, Rodrigo de la Serna i Najwa Nimri. 

Pewnym jest, że serial teraz się zakończy, jednak nie wyklucza się stworzenia spin-offu, który miałby zostać osadzony w tym samym świecie. Szczegóły z pewnością poznamy wkrótce. Zwiastun możecie zobaczyć poniżej:

Sonda
Jak się skończy "Dom z papieru"?