Shrek’s Swamp w Szkocji

i

Autor: Screen/www.news.airbnb.com Shrek’s Swamp trafił na Airbnb

Szkocja

Dom Shreka istnieje naprawdę! Każdy może go wynająć. Jest jeden haczyk

2023-09-29 14:45

Domek Shreka trafi na wynajem. Goście będą mieli okazję bezpłatnie zatrzymać się w tym wyjątkowym miejscu, choć dokładna lokalizacja pozostaje tajemnicą do czasu dokonania rezerwacji. Okazuje się, że Osioł, wierny towarzysz Shreka z serii filmów, będzie również obecny na bagnach

Na platformę Airbnb trafiła wspaniała oferta! Niedługo ruszą rezerwacje na pobyt w Bagnie Shreka! Dom położony jest w Szkocji, jednak dokładna lokalizacja nie jest znana. Zostanie ona udostępniona zwiedzającym dopiero po dokonaniu rezerwacji. Za całą koncepcję odpowiedzialne jest Studio DreamWorks, które odtworzyło domek Shreka i chce udostępnić je na pewien czas. Jest tylko jeden haczyk.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Shrek 5 powstaje! Twórcy kompletują nawet oryginalną obsadę!

Taki będzie SHREK 5? Tego na pewno nie zabraknie | To Się Kręci #13

Ekskluzywny wypad do domu Shreka tylko dla nielicznych!

Zwiedzający Bagno Shreka na miejscu spotkają Osiołka, która w ten sposób wypowiada się o tym wyjątkowym miejscu: Bagno Shreka jest cudowne. Po prostu pięknie. Idealne miejsce do przyjmowania gości. Wiesz, co mi się w tym podoba? Wszystko. Zarośnięty krajobraz, skromne wnętrza, ładne głazy, to wszystko. Nie mogę się doczekać, aż goście sami zobaczą ten błotnisty kawałek raju - czytamy na stronie Airbnb.

Zwiedzający będą mogli cieszyć się baśniowym klimatem, rustykalnym wnętrzem, kultową przybudówką, w której znajduje się wychodek. Domek kusi również świeżymi goframi, które zostaną podane na śniadanie.

Dobra informacja jest taka, że pobyt w Bagnie Shreka kosztuje równe ZERO ZŁOTYCH! Gorsza, to taka, że do domku będzie mogło się wybrać jedynie 3-ech szczęśliwcówRezerwacje ruszają w dniu 13 października o godz. 13:00, a sam pobyt potrwa od 27 do 29 października 2023.

Źródło: Dom Shreka istnieje naprawdę! Każdy może go wynająć. Jest jeden haczyk