Doktor Strange w multiwersum obłędu - TRAILER trafił do sieci, a w nim postać X-Menów!

i

Autor: screen: https://www.youtube.com/watch?v=sVoHBPYtKbQ

Doktor Strange: w multiwersum obłędu. W filmie pojawi się Tom Cruise?

2022-02-21 13:10

Kinowe Uniwersum Marvela cały czas jest rozbudowywane i zważywszy na to, co było pokazane w ostatnim filmie o Spider-Manie, można spodziewać się, że świat znany z komiksów, mocno wejdzie na ekrany. Co ciekawe, są plotki, z których wynika, że na ekranie możemy zobaczyć Toma Cruise'a i to w dosyć ciekawym wcieleniu.

Kinowe Uniwersum Marvela cały czas się rozrasta i wygląda na to, że coraz dziwniejsze rozwiązania są planowane w ramach MCU. Po świetnym i trochę rewolucyjnym Spider-Manie, który przedstawił w filmie koncepcję multiversum, przyszedł czas na kolejną odsłonę Doktora Strange'a. Jak wynika z przecieków, szykuje się konkretna jazda bez trzymanki, a w niej sam Tom Cruise.

Filmy akcji - TOP 10 filmów trzymających w napięciu

Doktor Strange: w multiwersum obłędu. W filmie pojawi się Tom Cruise?

Według plotek, w filmie miałby pojawić się Tom Cruise, który wcielałby się w postać Iron Mana. To mogłoby być całkiem ciekawe, zważywszy na to, że były plany, aby to Tom Cruise wcielił się w postać Iron Mana. Jak wiemy, rola przypadła Robertowi Downey Juniorowi i to dzięki niej, aktor wyszedł z prywatnego dołka, stając się jednym z lepiej opłacanych aktorów w Hollywood. To jednak nie koniec niespodzianek, ponieważ w filmie ma pojawić się profesor X, w którego ponownie wcieli się Patrick Stewart. Pojawiają się także plotki o Deadpoolu oraz o tym, że nowa odsłona Doktora Strange'a, ma wprowadzić wiele postaci do MCU. Jak będzie? Tego dowiemy się 6 maja 2022, gdy film trafi do kin.

Te gry obchodzą swoje 20. urodziny!