Iron Maiden zapowiadają nowy album. Jest już zwiastun w sieci

i

Autor: screen: https://youtu.be/2G5rfPISIwo

Iron Maiden zapowiada reedycje swojego kultowego albumu na kasecie!

2022-02-21 9:39

Iron Maiden mają w swojej dyskografii albumy, które przeszły do historii jako kultowe dzieła i nic dziwnego, że pojawiają się pomysły na ich reedycje. Tym razem zapowiedziano reedycję kultowego krążka, który miałby ukazać się na limitowanej kasecie.

Iron Maiden mają w swojej dyskografii albumy, które z biegiem lat przeszły do historii jako kultowe, jednak jednym z tych najbardziej rozpoznawalnych jest 'The number of the beast'. Nic dziwnego, to pierwszy krążek z Brucem Dickinsonem w składzie i pojawiły się na nim takie hity jak 'Run To The Hills''Hallowed Be Thy Name' czy 'The number of the beast'. Z okazji 40-lecia wydawnictwa, planowana jest specjalna reedycja, która ukazać się ma na kasecie.

Co tam w środku gra - Iron Maiden - Senjutsu

Iron Maiden zapowiadają specjalną kasetę, z okazji 40-lecia 'The number of the beast'

Z okazji 40-lecia albumu, zespół zapowiada reedycję, która ma przypomnieć czasy, gdy wydawano krążek. Warto przypomnieć, że wtedy popularnym nośnikiem była kaseta i płyta winylowa, dlatego grupa postanowiła powrócić do tego retro klimatu. Poniżej, możecie zobaczyć, jak prezentuje się wspomniane wydawnictwo:

Cena też robi wrażenie, ponieważ za tego typu wydawnictwo, trzeba zapłacić 30 dolarów. Jednakże, warto podkreślić, że to limitowana edycja, także tutaj sentyment może wygrać.

Jak przez lata zmieniał się Ozzy Osbourne?