Dlaczego Head z Korna, zdecydował się na nagranie piosenki Justina Biebera?

i

Autor: screen: https://youtu.be/VtGT2GN3SQ4

Dlaczego Head z Korna, zdecydował się na nagranie piosenki Justina Biebera?

2021-01-27 13:23

Head oprócz tego, że gra z zespołem Korn, to przy okazji prowadzi zespół Love and Death, w którym jest liderem i wokalistą. Grupa szykuje się do wydania nowej płyty i jak się okazuje, znajdzie się na niej cover piosenki Justina Biebera! Dlaczego artyści wybrali ten utwór?

Head znany jest głównie z działalności w grupie Korn, jednak nie każdy wie, że gitarzysta jest także liderem zespołu Love and Death, który własnie szykuje się do wydania płyty. Na krążku ma znaleźć się cover piosenki Justina Biebera, co trochę zdziwiło fanów. Dlaczego grupa zdecydowała się na ten utwór?

Co tam w środku gra? - Luxtorpeda

Head wytłumaczył, dlaczego zdecydował się na cover Justina Biebera

W wywiadzie dla Metal Hammera, Head wyjaśnił co zmotywowało go do coveru tego utworu:

Rozważaliśmy kilka różnych kowerów i JR powiedział: „Nie śmiejcie się ze mnie, ale nagrałem taką piosenkę i jestem ciekaw, czy chcecie ją umieścić na nowej płycie”. Przysłał mi ją, a ja powiedziałem: „TAK! Musi trafić na płytę”. Wiem, że niektórzy fani powiedzą: „Justin Bieber? Co jest, do cholery?”. To tak naprawdę piosenka DJ Snake’a, w której Justin tylko zaśpiewał. Pamiętam, że kiedy zaistniał, był kiczowaty, śpiewał te swoje „baby, baby” i inny szajs, ale potem wpadł w narkotyki i inne rzeczy i dojrzał. Ludzie zaczęli szanować ewolucję, jaką przeszedł. Pamiętam, jak jeździliśmy z kumplem samochodem i ta piosenka leciała w radiu. Kumpel słuchał ciężkiego grania, a uwielbiał ją. Zakochaliśmy się w tej melodii. W mojej głowie pojawiła się wizja: zaprosimy jakąś wokalistkę, a ja dodam więcej krzyków. Wyszło lepiej niż sobie to wyobrażałem.

Album 'Perfectly Preserved' ma ukazać się 12 lutego 2021, wtedy dowiemy się, jak brzmi numer w wykonaniu Love and Death.

System Of A Down w różnych momentach kariery. Tak zmieniał się zespół (GALERIA)