Dawid Podsiadło sparodiował Telezakupy na WOŚP. Mistrzowska przeróbka [WIDEO]

i

Autor: screen: https://youtu.be/sUs5_gbx4H4

Dawid Podsiadło sparodiował Telezakupy na WOŚP. Mistrzowska przeróbka [WIDEO]

2021-02-01 8:25

Dawid Podsiadło lubi zaskakiwać fanów i tak jest również przy okazji WOŚP. Artysta postanowił przekazać coś specjalnego na licytację, przy okazji parodiując legendarne telezakupy.

Dawid Podsiadło nie raz zaskoczył fanów i w zasadzie tak jest i tym razem, gdy artysta przekazał na WOŚP wyjątkową rzecz. Jednak, przekazanie nie mogło odbyć się w tradycyjny sposób. Wokalista postanowił, że przekaże swój własny sernik, jednak zareklamował wszystko w formie kultowych telezakupów.

Eska Rock szybkie pytania KASIA LINS

Dawid Podsiadło przekazuje na WOŚP swój sernik i reklamuje go jak w Telezakupach

Kojarzycie Klaudiusza Sevkovica? Tak, to ten gość, który był w pierwszej edycji Big Brothera, a później prowadził Telezakupy. Dawid postanowił zaprosić Klaudiusza do swojej parodii programu i do tego zapowiedzieć, że przekazuje na aukcję swój sernik, który osobiście dostarczy do zwycięzcy. Tu jest wszystko co pamiętamy z czasów telezakupowych programów. Jest głos Rocha Siemianowskiego, jest żółta ramka i cały ten klimat który pamiętamy. Licytacja trwa do 14 lutego, możecie znaleźć ją w serwisie Allegro. Zobaczcie zabawną zapowiedź: