Czarnobyl

i

Autor: HBO GO / screen z YouTube HBO Czarnobyl

Czarnobyl - kultowy serial zniknie z HBO GO! To ostatnia szansa na obejrzenie produkcji

2021-04-26 14:16

Niestety, tym razem nie mamy dobrych wieści dla fanów seriali i spędzania czasu w towarzystwie serwisów streamingowych. Kultowy serial Czarnobyl w najbliższym czasie zniknie z platformy HBO GO, a widzowie mają ostatnią szansę na to, by nadrobić serialowe zaległości. Sprawdzamy, kiedy dokładnie ta wyjątkowa produkcja przestanie być już ogólnie dostępna w sieci. To naprawdę ostatnie dni na to by zobaczyć jakie wydarzenia doprowadziły do jednej z największych katastrof nuklearnych świata.

Serial Czarnobyl był jedną z najgłośniejszych produkcji 2019 roku. To właśnie wtedy miał swoją premierę w serwisie streamingowym. Ta mini seria przyciągnęła przed telewizory miliony widzów i zdobyła również mnóstwo nagród.  

Serial Czarnobyl - kiedy koniec?

Serial Czarnobyl znika z serwisu HBO GO, to już pewne, a informacja ta została przez nas zweryfikowana. Niestety, widzowie mają dosłownie kilka dni na to, by zobaczyć ten telewizyjny mega hit. Ten serial był jednym z najlepiej ocenianych w historii świata. Przestawia ciąg przyczynowo skutkowy, który doprowadził do śmierci i tragedii tysięcy ludzi. Od pierwszego dnia premiery w 2019 roku, cały czas cieszył się ogromnym zainteresowaniem wśród widzów na całym świecie.

OSTATNI LUDZIE CZARNOBYLA - zwiastun trzeciej części

W najbliższym czasie na stałe zostanie usunięty z popularnego serwisu streamingowego, a nastąpi do dokładnie 6 maja 2021 roku. Do tego dnia włącznie będzie jeszcze dostępny online. 

Serial Czarnobyl - hit HBO GO 

Serial Czarnobyl to niekwestionowany hit serwisu HBO GO. Jest jednym z najlepiej ocenionych przez widzów na świecie serialem, ponieważ może pochwalić się średnią ocen na IMDb – 9,4/10. Oprócz tego produkcja doczekała się wielu nagród, otrzymała m.in. dwa Złote Globy, cztery nagrody BAFTA, 10 Emmy oraz dwie Satelity. Cały scenariusz oparty jest na reportażu noblistki Swietłany Aleksijewicz. Nadaje to serialowej historii znacznie bardziej ludzkiego wymiaru. Dodajmy również, że niestety jeden z pierwszoplanowych aktorów serii - Paul Ritter zmarł na początku kwietnia 2021 roku. 

Sonda
Serial Czarnobyl - oglądałeś?