Cyberpunk 2077: co dalej z grą? Twórcy przerwali milczenie i wydali oficjalny komentarz

i

Autor: screen: https://twitter.com/CyberpunkGame

Cyberpunk 2077: co dalej z grą? Twórcy przerwali milczenie i wydali oficjalny komentarz

2021-01-15 9:54

Cyberpunk 2077 to gra, która jeszcze przed premierą była hitem i niestety, po premierze okazało się, że wiele rzeczy trzeba poprawić. Twórcy gry postanowili odnieść się do tego, wydając specjalne oświadczenie.

Cyberpunk 2077 to z jednej strony hit, z drugiej strony niewypał, który miesiącami był promowany jako przełomowa gra, która zrewolucjonizuje świat graczy. Masa błędów i praktycznie niemożliwość gry na starszych konsolach, to główne problemy gry. Twórcy postanowili się oficjalnie wypowiedzieć i przeprosić graczy, którzy liczyli na coś więcej.

Cyberpunk 2077: najbardziej szokujące momenty gry

Cyberpunk 2077 - twórcy przepraszają graczy za błędy

Na oficjalnym Twitterze Cyberpunk 2077 pojawił się kilkuminutowy film, na którym możemy zobaczyć jak współzałożyciel CD Projektu, Marcin Iwiński, przyznaje, dlaczego konsolowa wersja gry nie sprostała oczekiwaniom, oraz przeprasza graczy. Z filmu dowiadujemy się, że trwają prace nad poprawą działania gry oraz nad tym, by mogła ona w końcu uniknąć różnego rodzaju trudności. Podobno ogromna aktualizacja pojawi się 23 stycznia i ma rozwiązać większość problemów w rozgrywce. Posłuchajcie specjalnego oświadczenia:

Sonda
Jak oceniasz Cyberpunk 2077