Cyberpunk 2077 - multiplayer. Poznaliśmy szczegóły trybu

i

Autor: screen: https://youtu.be/UnA7tepsc7s

Cyberpunk 2077 - multiplayer. Poznaliśmy szczegóły trybu

2021-01-14 9:50

Cyberpunk 2077 jest jednym z głośniejszych tytułów 2020 roku i to nie koniecznie z powodu dobrej grywalności. Tytuł ma sporo wad, jednak gracze nadal kupują swoje egzemplarze i wyczekują opcji multiplayer. Okazuje się, że szczegóły pojawiły się w sieci, a w zasadzie wyciekły przez nieuwagę.

Cyberpunk 2077 to gra, która stała się hitem jeszcze przed premierą, jednak już po udostępnieniu jej graczom, wiele osób uznało to za jeden wielki niewypał. Mimo wpadek, gra cieszy się sporym zainteresowaniem i wygląda na to, że twórcy mają plan aby dalej ją rozwijać. Do sieci wyciekły pierwszy informacje o trybie multiplayer.

Cyberpunk 2077: najbardziej szokujące momenty gry

Cyberpunk 2077 - multiplayer. Co wiemy o trybie?

Gracze dopatrzyli się plików w grze, które ujawniają, że tryb multiplayer ma się pojawić. Odkryto pliki, które mówią o tym, że tryb będzie zawierał dwie opcje: Heist i Deathmatch. To tyle co wiadomo i z pewnością na więcej szczegółów przyjdzie nam poczekać. Pytanie tylko czy doniesienia się sprawdzą? Bardzo możliwe, że były to wczesne plany i obecnie CD PROJEKT RED pracuje nad czymś innym w multiplayerze.

Sonda
Jak oceniasz Cyberpunk 2077