Cyberpunk 2077: Borat w grze. Zobaczcie zabawną przeróbkę

i

Autor: Screen: https://youtu.be/tVHXqIdAf64

Cyberpunk 2077: Borat w grze. Zobaczcie zabawną przeróbkę

2021-01-08 12:18

Cyberpunk 2077 to jedna z najgłośniejszych gier, która niestety obecnie jest źle oceniana przez graczy, którzy czekali na nią przez lata. Jednak, nie ma co się smucić i wiedza o tym gracze, którzy doszli do wniosku, że można obśmiać całą sytuację. Jak? Dołączając do fabuły Borata!

Cyberpunk 2077 to gra, na którą czekano przez wiele lat i niestety, tytuł nie może pochwalić się dobrym otwarciem. Na samym początku już pojawiły się problemy i awarie, co zniechęciło wiele osób do grania i kupowania gry. Nie zostaje nic więcej, jak obśmiać całą sytuację i nie tylko stworzyć memy, ale również przerabiać różne motywy gry. Tak powstała specjalna przeróbka gry, gdzie pojawia się Borat!

Cyberpunk 2077: najbardziej szokujące momenty gry

Cyberpunk 2077 - Borat pojawił się w grze! Zobaczcie zabawną przeróbkę

Jaki Borat jest, to raczej każdy wie i chyba nie powinno być zaskoczenia, jednak gdy wrzuci się go do świata Cyberpunka... Tu może zdarzyć się wszystko. No i właśnie tak jest, bo gdy wąsaty reporter z Kazachstanu wchodzi w świat gry, nawet główni bohaterowie mogą czuć się zawstydzeni. Filmik pojawił się na kanale Video Junkiee i właśnie mocno podbija sieć. Zobaczcie, jak wypada Borat w przyszłości:

Sonda
Jak oceniasz Cyberpunk 2077