Córka Paula McCartneya stworzy film o 'Abbey Road'

i

Autor: screen: https://youtu.be/dcv1EFoaX-8

Córka Paula McCartneya stworzy film o 'Abbey Road'

2021-01-14 10:00

O studiu Abbey Road powiedziano już wiele i z pewnością nie powiedziano wszystkiego, udowodnić chce to córka Paula McCartneya. Mary McCartney chce nakręcić film o legendarnym studiu, które jak podkreśla jest dla niej bardzo ważne.

O studiu Abbey Road powiedziano już wiele i z pewnością nie zabranie tematów związanych z kultowym miejscem, jednak córka Paula McCartneya ma pomysł na pokazanie słynnego studia nagraniowego w inny sposób. Jak Mary McCartney chce podejść do tematu?

Co tam w środku gra? - The Cure

Córka Paula McCartneya nakręci film o Abbey Road

Jak podkreśla Mary McCartney, jej więź ze słynnym studiem jest bardzo osobista:

Moje najwcześniejsze wspomnienia z dzieciństwa związane są z Abbey Road. Od dawna chciałam opowiedzieć tę historię, a nie mogłam trafić na lepszą ekipę, jak Mercury Studios i John Battsek.

Premiera filmu została zaplanowana na listopad 2021, czyli w 90 rocznicę istnienia kultowego studia. Przypomnijmy, że oprócz The Beatles, w kultowym studiu nagrywali także: Pink Floyd, Oasis, Radiohead, U2 Depeche Mode.

Jak podkreśla kierowniczka Abbey Road Studios:

Nie zliczę ile razy powtarzałam słowa 'gdyby tylko te ściany mogły śpiewać'. Nie mogę się doczekać, aż ktoś w końcu opowie te ponadczasowe historie.

qz-zjQF-KQ6S-uzEb