Nowa powieść Katarzyny Grocholi. O miłości!

i

Autor: Materiały prasowe

Nowa powieść Katarzyny Grocholi. O miłości!

2021-01-13 14:12

Misterna mozaika postaci, miejsc i zdarzeń. Zaskakujący splot ludzkich losów, których tylko z pozoru nic nie łączy. I ON – zjadacz czerni. I tajemnicze 8. A o czym jest ta powieść? Nikt nie chce zdradzać za wiele.

Historie bohaterów łączą się we wzór, który dla nich pozostaje nierozpoznany, a mimo to ma sens. Jak wiele sytuacji, miejsc i zdarzeń w naszym życiu. To ludzie z krwi i kości, jakich znamy i w jakich się przeglądamy – pełni wad i niedoskonałości, ale którym kibicuje się z całego serca. Ludzie zagubieni, sfrustrowani i złaknieni czyjejś bliskości, ale też – co równie ważne – kontaktu z prawdą, sprawiedliwością i poczuciem sensu.

Książki z USA w darze dla Biblioteki Uniwersyteckiej w Kielcach

W Zjadaczu czerni 8 jak w życiu – miłość nie jest jednowymiarowa, określona, zamknięta w ramie. Nie sprowadza się tylko do tęskniących za czułym dotykiem kochanków. Jest szansą na człowieczeństwo. Mimo wszystko i na przekór. I jeśli podejmiemy próbę zrozumienia drugiego człowieka, może zdarzyć się cud. I o tym jest ta poruszająca powieść. O tęsknocie, nadziei i głębokim sensie przypadków, za które nie zawsze jesteśmy wdzięczni losowi.

Wzrusza, bawi, zaskakuje – ta opowieść to kwintesencja pisarstwa Katarzyny Grocholi, najlepszej opowiadaczki ludzkich historii. Premiera książki już 10 lutego. Książkę w przedsprzedaży już od 11 stycznia. Powieść dostępna będzie w księgarniach stacjonarnych i internetowych oraz na stronie www.grochola.pl

Nowa powieść Katarzyny Grocholi. O miłości!

i

Autor: Nowa powieść Katarzyny Grocholi. O miłości! Materiały prasowe