Chłopak z Freestyler - Pamiętacie go? Wiemy, co się z nim stało!

i

Autor: fot./screen/youtube.com/BomfunkMCsVEVO Freestyler

Chłopak z Freestyler - Pamiętacie go? Wiemy, co się z nim stało!

2018-04-19 17:36

Teledysk z jego udziałem stał się symbolem nowego milenium. Co się stało z jego bohaterem? Na EskaROCK.pl przybliżamy historię chłopaka z kawałka Freestyler.

Chłopak z Freestyler - Pamiętacie go? Jasne, że pamiętacie, bo też nie da się zapomnieć tego hitu. Bez utworu fińskiej grupy Bomfunk MC’s, nie mogła się obyć żadna impreza, zaś młodociany dredziarz z klipu, stał się wręcz ikoną stylu przełomu lat 1999/2000. Minęło jednak trochę czasu, więc można się zastanawiać, co się z nim stało?


Nickelback po rosyjsku. Posłuchajcie jak brzmi 'How You Remind Me' [VIDEO]

"Fy-fy-fy-y-y-y-y fristajlo! Łakamakafą" - Mniej więcej tak rozpoczynał się nagrany w 1999 roku hit Freestyler grupy Bomfunk MC’s. W teledysku oglądaliśmy poczynania chłopaka, który najprościej mówiąc, bawi się w DJ-a rzeczywistości, przewijając czas wraz z utworem. W jego rolę wcielił się Marlo Snellman.


Gdy zagrał w klipie, miał zaledwie 15 lat, a rolę załatwiła mu kochająca mama. Marlo zaistniał jako "gwiazda jednego teledysku" i zniknął. W pewnym momencie mówiono nawet, że zmarł. Okazuje się jednak, że życie po Freestylerze jest jednak możliwe! Marlo został modelem i... DJ-em (w sieci można znaleźć jego kawałek Dust). Dziś ma 33 lata i baaardzo się zmienił. Zobaczcie sami.