Charakterystyczna żółta kurtka z serialu 'Klangor', do zgarnięcia w @ktywacji!

i

Autor: screen: https://youtu.be/PDhinZHLhDM

Charakterystyczna żółta kurtka z serialu 'Klangor', do zgarnięcia w @ktywacji!

2021-03-22 13:11

„Klangor” to najnowsza produkcja oryginalna CANAL+ , która już 26 marca pojawi się na CANAL+ PREMIUM oraz online na canalplus.com. Gatunek serialu to dramat rodzinny, jednak w tle rozgrywa się także wątek kryminalny. Z pewnością widzieliście Arka Jakubika w charakterystycznej żółtej kurtce, mamy ją dla was w @ktywacji.

W obsadzie zobaczymy nazwiska znanych aktorów, jak Arkadiusz Jakubik, po raz pierwszy w głównej roli w serialu, Maja Ostaszewska, Wojciech Mecwaldowski, Aleksandra Popławska, Magdalena Czerwińska. Obok nich młode pokolenie talentów: Maciej Musiał, Katarzyna Gałązka, Matylda Giegżno, czy Magdalena Koleśnik.

Krótki opis fabuły serialu:

Maja Ostaszewska i Arkadiusz Jakubik wcielają się w role Magdy i Rafała Wejmanów, małżeńskiej pary, której życie wypada z zakrętu po tym, jak jedna z ich córek znika bez śladu. Rafał wierząc, że tylko on może odnaleźć córkę, rozpoczyna desperackie poszukiwania na własną rękę. Wczoraj był psychologiem więziennym w randze porucznika, najbardziej opanowanym człowiekiem na świecie. Dzisiaj, żeby zrozumieć, co naprawdę wydarzyło się w noc zaginięcia córki, będzie musiał zaprzeczyć wszystkim wartościom, które jeszcze kilka dni wcześniej definiowały go jako męża, ojca, człowieka.

Kwiat Jabłoni - wywiad ESKA ROCK

Żółta kurtka z serialu 'Klangor', do zgarnięcia w Esce ROCK!

Jeżeli chcecie zgarnąć żółtą kurtkę z serialu 'Klangor', to słuchajcie uważnie @ktywacji od 6:00 do 10:00. Ekipa naszego poranku będzie miała dla was kurtki, ale tez trzeba będzie się wykazać kreatywnością. Słuchajcie uważnie @ktywacji.