Indonezyjski perkusista grał na bębnach, które sam zrobił. Mike Portnoy chce mu sprezentować prawdziwą perkusję

i

Autor: screen: https://youtu.be/TTdAFjJPmug

Indonezyjski perkusista grał na bębnach, które sam zrobił. Mike Portnoy chce mu sprezentować prawdziwą perkusję

2021-03-22 12:10

Indonezyjski perkusista, który na własnoręcznie zbudowanej perkusji, gra wielkie hity rocka i metalu, podbił sieć. Okazuje się, że jego nagrania zobaczył Mike Portnoy, który chce mu pomóc, sprawiając mu prawdziwą perkusję!

Gdy w 2020 roku pojawiły się pierwsze filmy Dedena Noya, nikt nie spodziewał się, że będą one takimi hitami. Chłopak wykonuje hity takich zespołów jak Dream Theater, Rush czy System Of A Down na perkusji, którą sam stworzył! Nagrania stały się hitem, pokazując, że dla chcącego, nie ma rzeczy niemożliwych i można rozwijać talent i pasję, nawet nie posiadając odpowiednich środków. Okazuje się, że nagrania trafiły do Mike'a Portnoya, który ma zamiar pomóc chłopakowi.

Co tam w środku gra - Uriah Heep

Mike Portnoy chce pomóc perkusiście z Indonezji! Perkusista kupi mu zestaw bębnów

Renen Sanchez, który jest fanem perkusisty z Indonezji, zorganizował zbiórkę na prawdziwą perkusję w serwisie crowdfundingowym. Niestety, nie udało zebrać 1000 dolarów, jednak nic straconego! O sprawie dowiedział się Mike Portnoy, który napisał na swoim Instagramie:

W ciągu ostatnich kilku tygodni dostałem SETKI (a może tysiące?) wiadomości, komentarzy, tagów itp. od ludzi z całego świata, którzy pokazywali mi nagrania Dedena Noya, który zagrał wiele z moich piosenek na domowym zestawie perkusyjnym.

Ma niesamowity talent, a ja jestem obecnie w czasie załatwiania mu nowego zestawu wraz z talerzami. Otrzymałem wielkie wsparcie od Tama & Sabian. Będę informował postępach…

Poniżej możecie zobaczyć jedno z nagrań perkusisty:

Jak przez lata zmieniał się Ozzy Osbourne?