Ringo Starr skrytykował słynny dokument o The Beatles. O co chodzi?

i

Autor: screen: https://youtu.be/UocEGvQ10OE

Ringo Starr skrytykował słynny dokument o The Beatles. O co chodzi?

2021-03-22 11:18

Ringo Starr jest ostatnio dosyć aktywny w mediach i chętnie udziela wywiadów na temat grupy The Beatles. Okazuje się, że jeden z dokumentów o zespole, wybitnie mu się nie podoba. O co chodzi?

The Beatles mają na koncie wiele hitów, które często bywały inspiracjami do tworzenia filmów dokumentalnych. Z pewnością, jedną z ważniejszych pozycji jest film 'Let it be', który opowiada o nagraniach albumu o tym samym tytule. Film odbił się szerokim echem, będą dla wielu fanów ukazaniem tarć w zespole. Jak po latach ocenia go Ringo Starr?

Co tam w środku gra? Keith Richards

Ringo Starr nie jest fanem filmu 'Let it be'. Dlaczego?

W ostatnio udzielonym wywiadzie, Ringo stwierdził, że film mocno wypaczył spojrzenie na zespół:

Z tego filmu nie biła żadna radość, skupiał się na kłótni dwóch chłopaków. Film był przygnębiający, a przecież dużo się śmialiśmy. Byłem tam, śmialiśmy się, bawiliśmy się, graliśmy razem i robiliśmy to, co zwykle.

Co ciekawe, w sierpniu ma ukazać się film 'The Beatles: Get Back' Petera Jacksona, który również podejmie temat albumu 'Let it be'. Jak powiedział Ringo:

Opowiada on o muzyce i jest w nim wiele radości. Peter przylatywał do LA z iPadem i pokazywał mi fragmenty. Mówił: 'Zobacz, co znalazłem' i pokazywał mi, jak cały zespół się śmieje. Tworzeniu tych numerów towarzyszyła radość, nie mogę się więc doczekać, aż ujrzę całość.

Tak prezentuje się zwiastun filmu:

Muzycy, którzy nagrali nowe płyty podczas kwarantanny