Big Cyc nagrał piosenkę na tegoroczny finał WOŚP [WIDEO]

i

Autor: screen: https://youtu.be/dBF78tA443A

Big Cyc nagrał piosenkę na tegoroczny finał WOŚP [WIDEO]

2021-01-28 13:21

Big Cyc nagrali specjalny utwór dla WOŚP, którego tytuł to 'Mówi Londyn'.

Big Cyc postanowili nagrać specjalną piosenkę dla WOŚP, która dedykowana jest dla wszystkich wolontariuszy. Numer pod tytułem 'Mówi Londyn' trafił do sieci.

Co tam w środku gra? - Kult

Big Cyc - Mówi Londyn. Tak brzmi piosenka nagrana dla WOŚP

Dlaczego grupa nagrała taki utwór? Jak przekazuje Big Cyc:

Nagraliśmy tę piosenkę z dedykacją dla wszystkich sztabów WOŚP. Wolontariuszy, którzy bez względu na sytuację angażują się w akcję. Szczególnie dla placówek zagranicznych, które zawsze były nam bliskie. W świecie nadal szaleje pandemia.

W Holandii godzina policyjna, Wielka Brytania zamknięta, Niemcy zaryglowane, nasi jednak dają radę, są gotowi działać, zbierać pieniądze i ratować życie Polaków tu w kraju ale też poza jego granicami. Szczególnie mocno chcemy pozdrowić sztab WOŚP w Londynie, tam występowaliśmy kilka razy, tam spotkaliśmy fantastycznych ludzi i zagraliśmy niesamowite koncerty.

Pozdrawiamy również sztaby we Franfurcie, Brukseli, Edynburgu, Dundee, Dublinie, Limerick, u Was zawsze czuliśmy się jak w domu. Specjalnie dla WAS- wolontariuszy WOŚP na całym świecie – utwór „Mówi Londyn” z życzeniami zdrowia, byście czuli, że nie jesteście sami, że stoi za Wami siła ludzkich serc.

Numer możecie posłuchać poniżej:

Till Lindemann - tak zmieniał się wokalista Rammstein na przestrzeni lat