Aukcje WOŚP - wylicytuj współprowadzenie audycji w Esce ROCK

i

Autor: Foto: Eska ROCK

Aukcje WOŚP - wylicytuj współprowadzenie audycji w Esce ROCK!

2021-01-28 9:26

Aukcje WOŚP co roku przyciągają wielu zainteresowanych, którzy są gotowi wesprzeć orkiestrę konkretnymi kwotami. Do wylicytowania są bardzo ciekawe i unikatowe rzeczy, a i my postanowiliśmy dorzucić coś od siebie. Możecie wylicytować współprowadzenie audycji na naszej antenie!

Licytacje na WOŚP zawsze są bardzo ciekawe i potrafią osiągnąć ogromne kwoty, co nie powinno dziwić. Co roku wystawiane są limitowane i często wyjątkowe rzeczy, których nie znajdziemy nigdzie indziej. W tym roku również nie brakuje rzeczy, które budzą ogromne zainteresowanie, a i my postanowiliśmy dorzucić swoją cegiełkę. Możecie wylicytować współprowadzenie audycji w Esce ROCK!

Co tam w środku gra? - Luxtorpeda

Aukcje WOŚP - wylicytuj współprowadzenie audycji w Esce ROCK

Kultowe kawałki, kultowe historie w Esce ROCK, to program prowadzony przez Jaro Sobierajewicza, w którym możecie usłyszeć legendarne utwory, z którymi często związane są bardzo ciekawe historie.

Z okazji 29. finału WOŚP, możecie wylicytować współprowadzenie niedzielnego wydania audycji, mając wpływ na utwory, które znajdą się w programie. Oczywiście, wszystko odbędzie się w obowiązującym reżimie sanitarnym, który zależny będzie od czasu w którym zostanie zrealizowana audycja. 

Brzmi ciekawie? Z pewnością, a gdy jeszcze dodamy fakt, że kwota trafi na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, to lepiej być nie może. Link do aukcji znajdziecie TUTAJ.

Aukcje WOŚP - wylicytuj współprowadzenie audycji w Esce ROCK

i

Autor: Foto: Eska ROCK

Till Lindemann - tak zmieniał się wokalista Rammstein na przestrzeni lat