Avril Lavinge wydała nowy singiel, który nagrała z Travisem Barkerem. Wszystko brzmi jak klimaty Blink-182

i

Autor: screen: https://www.youtube.com/watch?v=ciqUEV9F0OY&t=98s

Avril Lavinge wydała nowy singiel, który nagrała z Travisem Barkerem. Wszystko brzmi jak klimaty Blink-182

2021-11-15 13:51

Początki kariery Avril sięgają 2002 roku, kiedy to na rynku ukazał się jej debiutancki album „Let Go”. Promowały go takie single jak „Complicated”, „Sk8er Boi” czy „I’m with You”. Wokalistka szybko zdobyła serca słuchaczy na całym świecie, którzy utożsamiali się z jej muzyką i tekstami. Później kariera wokalistki skręciła w kierunku muzyki pop, jednak teraz Avril rozpoczęła współpracę z Travisem Barkerem z Blink-182 i słychać, że wszystko ich w stronę pop-punkowej konwencji.

Do tej pory Avril Lavigne wydała 6 albumów studyjnych, oprócz wymienionych wcześniej są to „Goodbye Lullaby” (2011), „Avril Lavigne” (2013) oraz zamykający jej dyskografię krążek „Head Above Water” (2019). Wokalistka napisał również piosenki do filmów „Eragon” („Keep Holding On”) oraz „Alicji w Krainie Czarów” w reżyserii Tima Burtona.

W ciągu ostatnich lat artystka współpracowała z Nicki Minaj, We The Kings, MOD SUN, YUNGBLUD oraz Willow Smith, z którą wydała w październiku 2021 singiel „G R O W” z Travisem Barkerem. Łącznie na swoim koncie na YouTube ma ponad 5 miliardów odtworzeń. Jak widać, współpraca z Barkerem rozwija się coraz bardziej, bo pod skrzydłami bębniarza Blink-182 zostanie wydany cały krążek!

EskaROCK Live! - Organek - Cały ten fejm

Avril Lavinge wydała nowy singiel, który nagrała z Travisem Barkerem. Wszystko brzmi jak klimaty Blink-182

Nowy singiel to jedna sprawa, jednak artystka ma wydać pod skrzydłami Barkera cały album! Kiedy? Prawdopodobnie w pierwszej połowie 2022 roku. Jak mówi Travis Barker o tej współpracy:

Przyjaźnimy się z Avril od dawna, ale chyba jeszcze dłużej jestem jej fanem. Jest prawdziwą twardzielką i ikoną jako artystka koncertowa, autorka piosenek i osoba. Weszliśmy w tym roku razem do studia i tak świetnie się bawiliśmy, że wiedziałam, że zaproponuję jej dołączenie do ekipy DTA. Jestem megapodekscytowany, że została częścią labelu. Nie mogę się doczekać, kiedy świat pozna jej nową muzykę.

Posłuchajcie numeru 'Bite Me':

Aerosmith - tych kawałków słuchał cały świat! [TOP5]