Łzy nagrały Agnieszkę 2.0! Jak brzmi kontynuacja wielkiego hitu?

i

Autor: screen: https://youtu.be/cvEGr5cwoeU

Łzy nagrały Agnieszkę 2.0! Jak brzmi kontynuacja wielkiego hitu?

2021-11-15 12:57

Są takie piosenki w historii polskiej muzyki, które balansują na granicy gatunków, stając się bardzo uniwersalne dla każdego. Z pewnością, takim numerem jest 'Agnieszka' grupy Łzy. Zespół postanowił zaprezentować kontynuację wielkiego hitu.

Są takie utwory w historii polskiej muzyki, które na stałe zapisały się w kanonie, a balansując na granicy gatunków, stały się absolutnie międzypokoleniowe i stoją ponad podziałami. Tak z pewnością jest z numerem 'Agnieszka', autorstwa grupy Łzy. Zespół postanowił wrócić do tematu piosenki, wydając swoistą kontynuację pod tytułem 'Agnieszka 2.0'.

EskaROCK Live! - Organek - Cały ten fejm

Łzy nagrały Agnieszkę 2.0! Jak brzmi kontynuacja wielkiego hitu?

W wersji 'Agnieszka 2.0', której autorem jest Adam Konkol, poznajemy dalszą historię Agnieszki. Jak mówi autor hitu:

Po 25 latach postanowiłem napisać dalszą część „historii miłości” Agnieszki. Co takiego wydarzyło się zimą, że Agnieszka, która tak bardzo zakochała się latem w chłopaku, nagle przestała go kochać? Dlaczego pomimo wszystko, po roku chciała wrócić na wakacje, w miejsce gdzie się poznali rok wcześniej? No i jak miał na imię chłopak Agnieszki? Na te wszystkie pytania znajdziecie odpowiedź w piosence „Agnieszka 2.0 Była mroźna zima.

Sprawdźcie, jak brzmi 'Agnieszka 2.0':

Zespół Łzy to obecnie:

  • Adam Konkol – gitara,
  • Paulina Titkin – wokal,
  • Szymon Błoch – gitara,
  • Piotr Malinowski – gitara basowa,
  • Jakub Kaczyński – perkusja
Sonda
Którą wersję Agnieszki wolisz?