American Pie 5 powstaje! W filmie zobaczymy klasyczną obsadę

i

Autor: screen: https://youtu.be/1akixU65dDY

American Pie 5 powstaje! W filmie zobaczymy klasyczną obsadę

2021-04-12 9:45

Seria American Pie dorobiła się wielu odsłon, które często odjeżdżały dosyć daleko od głównej osi fabuły. W 2012 roku otrzymaliśmy 'American Pie: Zjazd Absolwentów', który miał być zwieńczeniem serii i pewnego rodzaju pożegnaniem z klasyczną obsadą. Jak się okazuje, w planach jest kolejna odsłona serii. Najciekawsze jest to, że mają wrócić do obsady znani bohaterowie.

Seria American Pie ma już ponad 20 lat i jak widać, zainteresowanie słynną paczką przyjaciół nie maleje, a z biegiem lat dostajemy kolejne części. Oczywiście, najbardziej wyczekiwane są filmy, gdzie możemy zobaczyć klasyczną obsadę. Taka okazja zdarzyła się ostatnio w 2012 roku i wygląda na to, że wkrótce możemy dostać nową odsłonę cyklu.

Co tam w środku gra - Evanescence (The Bitter Truth)

American Pie 5 powstanie i wróci klasyczna obsada! Co wiadomo o projekcie?

O filmie mówi się już jakiś czas, jednak przez pandemię temat trochę ucichł i dopiero teraz niespodziewanie powrócił. Nowe informacje przedstawiła Tara Reid, która w serii wcielała się w postać Vicky. Jak podkreśla aktorka, scenariusz jest świetny, wszystkim się podoba, jednak na przeszkodzie stoi koronawirus i zgranie grafików wszystkich aktorów z głównej obsady. Ekipa jednak nie trafi zapału i deklaruje, że film powstanie. Pozostaje nam tylko czekać i wypatrywać American Pie 5.

Te gry obchodzą swoje 20. urodziny!